SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sport w polskiej TV 13.08.2017

dodano: 2017-08-12 12:18 | aktualizacja: 2017-08-12 13:47
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z Superpucharu Hiszpanii: FC Barcelona – Real Madryt. Transmisje live z Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce tylko TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

14:30 Piłka nożna: Premier League: 
Newcastle United – Tottenham Hotpsur 
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

18:00 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: 
Korona Kielce – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

15:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: 
Górnik Zabrze – Arka Gdynia
Komentarz: Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła

22:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii: 
FC Barcelona – Real Madryt
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski

> 5. kolejka Ekstraklasy <
 
CANAL+ Sport 2

17:00 Piłka nożna: Premier League: 
Manchester United – West Ham United
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

20:00 Golf: PGA Championship w Painesville: 
Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

> Rusza Premier League: Arsenal - Leicester <
 
Eleven

17:00 Piłka nożna: Ligue 1: 
Dijon FCO – AS Monaco

21:00 Piłka nożna: Ligue 1: 
EA Guingamp – Paris Saint-Germain

> Piłka z Belgii, Brazylii i Anglii - żużel ze Szwecji i Wielkiej Brytanii <
 
Eleven Sports

15:00 Piłka nożna: Ligue 1: 
RC Strasbourg – OSC Lille 

21:00 Piłka nożna: Brasileiro Série A: 
Atlético Paranaense – CR Flamengo

> Pięć spotkań Ligue 1 Conforama w Eleven <
 
Eurosport 1

08:55 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata, Londyn: 
Chód na 50km mężczyzn

13:40 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata, Londyn: 
Chód na 20km kobiet

15:15 Kolarstwo szosowe: BinckBank Tour: 
Etap 7

19:30 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata, Londyn: 
Dzień 10 – sesja wieczorna
 
Eurosport 2

10:30 Kolarstwo szosowe: World Tour kobiet, Vargarda:
Wyścig

16:00 Kolarstwo szosowe: Arctic Race of Norway: 
Etap 4

21:30 Kolarstwo szosowe: Colorado Classic: 
Etap 4
 
Golf Channel

00:30 (nd/pn) Golf: PGE Tour w Ontario:
Finał

 
Motowizja

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR, Michigan: 
Wyścig

 
nSport+

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
ROW Rybnik – Get Well Toruń
Komentarz: Michal Łopacinski

19:00 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Cash Broker Stal Gorzów
Komentarz: Tomasz Dryła
 
Polsat Sport

14:30 Żużel: Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej, Piła: 
Zawody
Komentarz: Tomasz Krochmal, Piotr Świst

18:00 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera: 
Polska – Rosja
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

20:45 Piłka nożna: Superpuchar Włoch: 
Juventus FC – SS Lazio
Komentarz: Roman Kołtoń

> Superpuchar Włoch w Polsacie Sport <
 
Polsat Sport Extra

08:40 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Austrii: 
Rozgrzewka
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:10 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Austrii: 
Rozgrzewka
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:40 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Austrii: 
Rozgrzewka
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Austrii: 
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Austrii 
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP,Grand Prix Austrii: 
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:00 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera: 
Kanada – Francja
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

22:00 Tenis: ATP World Tour, Montreal: 
Finał
Komentarz: Dawid Olejniczak

> MotoGP: Rywalizacja przenosi się do Austrii <
 
Polsat Sport News

09:30 Siatkówka plażowa kobiet: Mistrzostwa Polski, Mysłowice: 
Mecz o 3. miejsce
Komentarz: Adrian Brzozowski

10:30 Siatkówka plażowa kobiet: Mistrzostwa Polski, Mysłowice: 
Finał
Komentarz: Adrian Brzozowski

11:30 Siatkówka plażowa mężczyzn: Mistrzostwa Polski, Mysłowice: 
Mecz o 3. miejsce
Komentarz: Adrian Brzozowski

12:30 Siatkówka plażowa mężczyzn: Mistrzostwa Polski, Mysłowice: 
Finał
Komentarz: Adrian Brzozowski

14:30 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League: 
Polska – Azerbejdżan
Komentarz: Grzegorz Michalewski, Marek Górecki

15:45 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League: 
Portugalia – Białoruś
Komentarz: Grzegorz Michalewski, Marek Górecki

18:00 Piłka nożna: 1. Liga: 
Slovan Liberec – Sparta Praga
Komentarz: Tomasz Włodarczyk
 
Sportklub

16:30 Piłka nożna: Tipico Bundesliga: 
FC Flyeralarm Admira – SK Rapid Wiedeń 

> Weekend z austriacką Bundesligą w Sportklubie <
 
TVP 1

20:20 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata, Londyn: 
Dzień 10 – sesja wieczorna

 
TVP Sport

08:55 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata, Londyn: 
Chód na 50km mężczyzn

13:40 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata, Londyn: 
Chód na 20km kobiet

15:40 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata, Londyn: 
Chód na 20km mężczyzn

19:45 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata, Londyn: 
Dzień 10 – sesja wieczorna
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

155 zł Więcej...

Konwerter Unicable Legacy Singe LNB UNC1

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

130 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...