reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mikołaj Nowak z TVN24 BiS do Fokus TV i Nowej TV

dodano: 2017-08-16 17:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media/satkurier.pl

Grupa ZPR Media Mikołaj Nowak objął funkcję dyrektora marketingu i promocji dwóch telewizji z portfolio Grupy ZPR Media - kanałów Fokus TV i Nowa TV. Odpowiada za budowę i realizację strategii marketingowo-promocyjnej oraz wzmocnienie siły marki obu kanałów. Podlega bezpośrednio Ewie Latkowskiej, dyrektor operacyjnej w pionie telewizyjnym Grupy ZPR Media.

Grupa ZPR Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Mikołaj Nowak ma kilkunastoletnie doświadczenie pracy w nowych mediach w zakresie marketingu i sprzedaży. Przez ostatnich pięć lat związany był z telewizją, gdzie wdrażał redakcje programów informacyjnych i zespoły reporterskie (w tym „Fakty”) do epoki nowych mediów. Odpowiadał również za projekty specjalne i komunikację newsroomu z internetem. Na te kompetencje stawia ZPR Media, więc Mikołaj Nowak będzie współtworzył unikatowy most między światem TV i siecią, aby komunikacja - w różnych mediach - była spójna, atrakcyjna i oferowała znacznie więcej

- mówi Ewa Latkowska.

 
Mikołaj Nowak karierę zawodową rozpoczął od współtworzenia w 2005 roku pierwszego polskiego serwisu społecznościowego Grono.net. Następnie w latach 2008-2011 pracował w Grupie Onet S.A. jako brand manager do spraw społeczności i komunikacji. Odpowiadał tam także za rozwój, projekty specjalne i monetyzację dedykowanego obszaru. W 2012 roku opracował strategię wdrożenia „Faktów TVN” (emisja w TVN, TVN24, TVN24 BiS i ITVN/TVN International - więcej tutaj) i ich dziennikarzy do social mediów oraz współtworzył redakcję online dziennika. W latach 2016-2017 odpowiadał za komunikację i promocję newsroomu TVN24 BiS w nowych mediach. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie - The Polish Open University.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable Opticum Legacy Twin LNB UNC2

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

140 zł Więcej...

Mini PC Android HiMedia Q30

Mini PC na systemie Android 7.0 Nougat z procesorem 4...

399 zł Więcej...

Antena Televes DAT HD BOSS 790

Antena DAT HD BOSS 790 hiszpańskiej firmy Televes została specjalnie...

229 zł Więcej...
reklama