reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jak to jest z ukraińską telewizją na Krymie?

dodano: 2017-08-20 11:29 | aktualizacja: 2017-08-20 12:30
autor: RO | źródło: tele-satinfo.ru/3652.ru

Telewizja Ukraina Rosja Krym Krymscy specjaliści nie znaleźli żadnych sygnałów, a nawet prób nadawania ukraińskich kanałów telewizyjnych na terenie półwyspu. O tym pisze powołująca się na słowa przewodniczącego krymskiego komitetu Zaura Smirnowa rosyjska agencja TASS.

Plansza kontrolna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To odpowiedź na ostatnie informacje Ukrainy o uruchomieniu kilku jej kanałów na obszar Krymu z wieży nadawczej we wsi Czonhar na północno-wschodnim odcinku granicy między Ukrainą i Krymem.

Smirnow podkreślił, że ukraińscy urzędnicy, odpowiedzialni za telewizję, próbują oszukać swoje kierownictwo. Transmisje z wieży we wsi Czonhar w obwodzie chersońskim są fałszywe. Próbują oni dowolnym sposobem usprawiedliwić wydatki środków budżetowych. W rzeczywistości na Krym nie dociera żaden sygnał telewizyjny z Ukrainy!

Ponadto zauważył, że Krymczanie nie mają żadnych problemów z oglądaniem ukraińskich kanałów. Prawie każdy mieszkaniec Krymu posiada antenę satelitarną, a także ma możliwość oglądania telewizji internetowej i nikt nie ogranicza dostępu do informacji. Poza tym na Krymie spada zainteresowanie ukraińską telewizją – dodał.

Ukraina oświadczyła 17 sierpnia br. o rozpoczęciu transmisji swoich kanałów na Krym. Strona ukraińska twierdzi, że na terenach rejonów dżankojskiego i krasnoperekopskiego jest nadawanych 5 kanałów, a w przyszłości ich liczba i zasięg wzrośnie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD 2xS2X MS

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 350 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Combo

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

850 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

639 zł Więcej...
reklama