reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dionicius vs Fernandez premierowo w Fightklubie

dodano: 2017-08-30 11:36
autor: Jakub Sulisz | źródło: Fightklub

Debora Dionicius vs Diana Laura Fernandez Fightklub Starcie dwóch niepokonanych fighterek prosto z Argentyny, a na szali pas IBF World w wadze supermuszej. Niezwykle ciekawie zapowiadająca się walka z Buenos Aires premierowo w środę 30 sierpnia o godz. 22.00 wyłącznie w Fightklubie.

Debora Dionicius vs Diana Laura Fernandez Fightklub


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Faworytką bokserskich ekspertów jest broniąca tytułu Debora Dionicius. Pochodzącą z Villaguay 29-latka po pas IBF World sięgnęła w 2012 roku kiedy to efektownie odprawiła Michelle Preston. Od tamtej pory dziewięciokrotnie walczyła w obronie trofeum i za każdym razem opuszczała ring jako triumfatorka, choć za rywalki miała tak utytułowane i doświadczone przeciwniczki jak Simona Galassi czy Marisa Joana Portillo. Ogólny bilans Argentynki to 24-0-0 (5 KO), a jej ostatnimi „ofiarami” były Michelle Preston i Alejandra Maria de Lujan Rios.

Na zawodowych ringach pogromczyni nie znalazła jak do tej pory także Fernandez. 22-letnia, niezwykle uzdolniona Meksykanka, walczyła dotychczas 16 razy, wygrała wszystkie pojedynki, trzy z nich kończąc przed czasem. W ostatnich z nich nie dała szans Alejandrze Nuricumbo, Sandrze Hernandez i Jacqueline Coutino, konfrontacje te pewnie zwyciężając na punkty. Z Dionicius po raz pierwszy walczyła będzie jednak za granicą, wszystkie jej poprzednie walki miały miejsce w Meksyku, teraz przyjdzie jej zmierzyć się po raz pierwszy w karierze nie tylko z rywalką, ale i z mało przyjazną publicznością. Jak młoda, szykująca się dopiero do podboju pięściarskiego świata „La Bonita” poradzi sobie z tym wyzwaniem?

Debora Dionicius vs Diana Laura Fernandez o pas IBF World Female w wadze supermuszej w środę 30 sierpnia o godz. 22:00 tylko w Fightklubie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Mini PC LibreElec 4K

Mini PC na systemie LibreElec, z procesorem AMLogic S905X na...

350 zł Więcej...
reklama