reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gazeta.pl z cyklem wideo „Gazeta do pociągu”

dodano: 2017-08-31 03:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Gazeta.pl „Gazeta do pociągu” Tomasz Golonko grafika animacja rysunek bajka pociąg pojazd maszyna W każdą środę swoją premierę na portalu gazeta.pl (Agora) ma kolejny odcinek cyklu „Gazeta do pociągu”. To wideo reportaże z podróży pociągami na najpopularniejszych wakacyjnych trasach w całej Polsce, podczas których Tomasz Golonko poznał historie Polaków z całego kraju.

Gazeta.pl „Gazeta do pociągu” Tomasz Golonko grafika animacja rysunek bajka pociąg pojazd maszyna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, w ciągu 5 dni Tomasz Golonko przejechał 2 500 kilometrów na trasie Warszawa - Gdańsk - Szczecin - Przemyśl - Kraków - Zakopane - Łódź - Warszawa. Przez ten czas poznał Polaków z całego kraju, podróżujących w bardzo różnych celach, i wysłuchał ich historii. Nowo poznani chętnie opowiadali o rodzinie i o miłości, ale też o alimentach, polityce, programie „500+", o pracy i o emigracji. W ostatnim opublikowanym odcinku „Gazety do pociągu" podróżujący na trasie Szczecin - Przemyśl przekonywali, jak ważne są relacje w rodzinie, chociażby wśród rodzeństwa. 

- Poszczególne odcinki tego wyjątkowego cyklu przywołują wiele wspomnień wśród widzów, którzy nie tylko wspominają swoje przygody podczas podróży na wybranych trasach, ale są też poruszeni niełatwymi, ale prawdziwymi i szczerymi historiami bohaterów wideo reportaży Tomasza Golonki - czytamy w komunikacie.
 
Tomasz Golonko zaprasza na cykl „Gazeta do pociągu”, foto: Agora
Tomasz Golonko zaprasza na cykl „Gazeta do pociągu”, foto: Agora

Z materiału nagranego przez ekipę wideo gazeta.pl, która towarzyszyła Tomaszowi Golonce, powstały dotąd 3 odcinki cyklu. Kolejne będą się pojawiały na portalu gazeta.pl do końca września br. - jako podsumowanie letnich podróży po Polsce. Materiały powstały jako efekt współpracy redakcji „Wiadomości” gazeta.pl i zespołu wideo gazeta.pl.

- Tomasz Golonko to doświadczony reporter, który regularnie przygotowuje nie tylko materiały na temat najważniejszych wydarzeń, ale również sondy i reportaże wideo publikowane w gazeta.pl - czytamy w komunikacie. 

Cykl „Gazeta do pociągu” wspiera promocja w mediach społecznościowych oraz autopromocja w serwisach gazeta.pl.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel 1,8m iHDMI

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Antena Televes Yagi Edge Mix Combo

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF/UHF, zalecana do odbioru HDTV z...

89 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88 HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, wsparciem PLS...

299 zł Więcej...
reklama