reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał #C4K360 w 4K zakodowany

dodano: 2017-08-31 16:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: rozhlas.cz/satkurier.pl

#C4K360 Nadawany na satelicie Eutelsat Hot Bird 13B (13°E) kanał #C4K360 został zakodowany, prawdopodobnie na stałe. Ta stacja w ultrawysokiej rozdzielczości pojawiła się w przekazie satelitarnym w październiku 2016 roku i do tej pory była dostępna FTA. Niestety nadawca zdecydował się na zaszyfrowanie jej sygnału.

#C4K360


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do zakodowania #C4K360 w systemie dostępu warunkowego Viaccess PC5.0 doszło 30 sierpnia br. Na tej samej częstotliwości nadawane są również inne kanały 4K - FunBox UHD (również kodowany) oraz Travelxp 4K (FTA). Jednak ten ostatni to bardziej kanał demonstracyjny niż regularna emisja.

#C4K360 ukończył emisję testową w maju br. i od tego czasu nadaje w docelowej formie. Po kilku miesiącach od uruchomienia regularnej ramówki stacja została jednak zaszyfrowana i jej odbiór nie jest już dłużej możliwy.

#C4K360 to kanał 4K skierowany do milenialsów. Pokazuje treści premium, w tym takie o sportach ekstremalnych, e-sporcie, a także programy gamingowe i lifestylowe, koncerty i festiwale. W ofercie znajdują się także treści VR 360° - na ekranie pokazywany jest kod QR, po zeskanowaniu którego można wyświetlić na smartfonie lub specjalnych goglach treści w technologii rzeczywistości wirtualnej (VR).

Źródło: rozhlas.cz
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K + dysk 1TB

Vu+ SOLO 4K - najnowszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

1850 zł Więcej...

Antena Televes Yagi Edge Mix Combo

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF/UHF, zalecana do odbioru HDTV z...

89 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

799 zł Więcej...
reklama