reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fox+ wystartuje w Niemczech

dodano: 2017-09-01 14:25
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Veriety/satkurier.pl

Fox+ Fox uruchamia w Niemczech usługę wideo na życzenie pod nazwą Fox+. Dzięki temu niemieccy widzowie uzyskają dostęp w dowolnym czasie m.in. do odcinków nowego 7. sezonu „The Walking Dead”. Serwis VOD zostanie zaoferowany abonentom Deutsche Telekom od października 2017 roku.

Fox+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Fox+ będzie dostępny dla abonentów usługi EntertainTV Deutsche Telekom od 4 października br. Jego użytkownicy będą mogli obejrzeć pełne sezony seriali z bibliotek 20th Century Fox Television, fox21 television studios oraz FNG Global.

W ofercie Fox+ znajdą się oprócz „The Walking Dead” m.in. po dwa sezony „Imprerium” i „Miasteczka Wayward Pines”. Dostępne będą także starsze seriale, w tym dziewięć sezonów „Jak poznałem waszą matkę” oraz siedem sezonów „Buffy: Postrachu wampirów”. Z Fox+ będzie można korzystać zarówno na telewizorze, jak i na urządzeniach mobilnych.

Usługa Fox+ będzie stopniowo udostępniana w kolejnych regionach. Jest już oferowana w Polsce - pod nazwą Fox Play - od połowy 2015 roku, a także w krajach skandynawskich we współpracy z MTG czy we Francji z Canal+. Fox Play w Polsce jest znany abonentom sieci Vectra i Toya.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa dookólna KORONA

Radiowo-telewizyjna antena szerokopasmowa o dookólnej charakterystyce na samochód z mocnym...

89 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...
reklama