reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mediaset chce 3 mld euro od właściciela Canal+

dodano: 2017-09-04 12:33
autor: Jerzy Kruczek | źródło: adtv

Mediaset Vivendi Włoski dziennik „Il Sole 24 Ore” donosi, że Mediaset i Fininvest chcą uzyskać około 3 mld euro odszkodowania od francuskiego medialnego giganta Vivendi. Wysokość kwoty została podana na podstawie własnych obliczeń redaktorów gazety i opiera się na oficjalnych dokumentach złożonych przez Mediaset.

Mediaset Premium


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje włoski dziennik, trwa właśnie proces mediacji między spółkami Mediaset i Vivendi. Jeśli zakończy się niepowodzeniem, 19 grudnia odbędzie się kolejna rozprawa przed sądem cywilnym w Mediolanie.

Przypomnijmy, że w kwietniu ub.r. Mediaset i Vivendi zawarli porozumienie, zgodnie z którym francuski koncern miał nabyć Mediaset Premium i wymienić się udziałami ze spółką Mediaset. Do transakcji nie doszło, przez co Mediaset wszedł w spór prawny z Vivendi. Wcześniej w tym roku informowano, że włoski nadawca zażądał 1,3 mld euro, a teraz kwota roszczeń wzrosła ponad dwukrotnie do 3 mld euro.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Mini PC LibreElec 4K

Mini PC na systemie LibreElec, z procesorem AMLogic S905X na...

350 zł Więcej...
reklama