reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mediaset chce 3 mld euro od właściciela Canal+

dodano: 2017-09-04 12:33
autor: Jerzy Kruczek | źródło: adtv

Mediaset Vivendi Włoski dziennik „Il Sole 24 Ore” donosi, że Mediaset i Fininvest chcą uzyskać około 3 mld euro odszkodowania od francuskiego medialnego giganta Vivendi. Wysokość kwoty została podana na podstawie własnych obliczeń redaktorów gazety i opiera się na oficjalnych dokumentach złożonych przez Mediaset.

Mediaset Premium


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje włoski dziennik, trwa właśnie proces mediacji między spółkami Mediaset i Vivendi. Jeśli zakończy się niepowodzeniem, 19 grudnia odbędzie się kolejna rozprawa przed sądem cywilnym w Mediolanie.

Przypomnijmy, że w kwietniu ub.r. Mediaset i Vivendi zawarli porozumienie, zgodnie z którym francuski koncern miał nabyć Mediaset Premium i wymienić się udziałami ze spółką Mediaset. Do transakcji nie doszło, przez co Mediaset wszedł w spór prawny z Vivendi. Wcześniej w tym roku informowano, że włoski nadawca zażądał 1,3 mld euro, a teraz kwota roszczeń wzrosła ponad dwukrotnie do 3 mld euro.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2490 zł Więcej...

Konwerter Unicable Legacy Twin LNB Chess

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

180 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...
reklama