reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rusong TV zmieni się w Bridge TV Russkij hit [wideo]

dodano: 2017-09-03 13:10
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

https://i.ytimg.com/vi/DR6PSwT0NH0/maxresdefault.jpg Rosyjska spółka Bridge Media wprowadzi 11 września br. na rynek kanał muzyczny Bridge TV Russkij hit, który zastąpi Rusong TV. Poświęcony rosyjskiej muzyce kanał telewizyjny będzie tworzony razem ze stacją radiową Russkij hit. Celem rebrandingu jest produkcja kanałów muzycznych pod kluczową marką, jaką jest Bridge.

Bridge Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Choć Bridge Media w swojej informacji prasowej pisze o nowym kanale, to w rzeczywistości zostanie dokonany rebranding Rusong TV, polegający na zmianie marki i uruchomieniu nowych programów.

Ramówka Bridge TV Russkij hit będzie się składać z informacji muzycznych, muzyki retro, pieśni filmowych, filmów animowanych i melodii dziecięcych. Wśród pozycji programowych pojawi się "Russkij Instagram" z przeglądem publikacji znanych osobowości w Instagramie.

Bridge Media jest nadawcą znanych wśród rosyjskich widzów kanałów Bridge TV, Bridge HD, Bridge Dance i Bridge TV Classic.

W styczniu 2017 roku współwłaściciel koncernu naftowego Russnieft, Michaił Gucerijew, nabył 75% udziałów w spółce Bridge Media. Biznesmen posiada akcje w stacji radiowej Russkij hit. Gazeta Kommersant o tej transakcji pisała, że jeden z kanałów grupy mediowej ma zostać przemianowany w Russkij hit.


 

Źródło: telesputnik.ru
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1189 zł Więcej...

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...
reklama