reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmbox Live w platformie Focus Sat

dodano: 2017-09-06 17:49
autor: Janusz Sulisz | źródło: SPI Int.

karta_Focusat_rom_360px.jpg SPI International i UPC DTH uruchomiły usługę Filmbox Live w rumuńskiej platformie Focus Sat.

Filmbox_live_romania_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Usługa online jest udostępniana bezpłatnie wszystkim klientom platformy, którzy subskrybują pakiet kanałów Filmbox. Abonament miesięczny pozwala na dostęp abonentom platformy Focus Sat dostęp do kanałów filmowych: FilmBox Premium, FilmBox Extra HD, FilmBox Plus, FilmBox Family, DocuBox HD i FightBox HD

Filmbox Live oferuje widzom transmisje po sieci na żywo oraz bibliotekę Filmbox VOD.

Komentując start usługi, Berk Uziyel, dyrektor wykonawczy SPI International / Filmbox, powiedział:

- Jesteśmy bardzo podekscytowani, aby rozszerzyć istniejący pakiet Filmbox na platformie Focus Sat. To pełny dostęp do oglądania wszystkiego, bez reklam, wysokiej jakości programów z multimedialnej oferty. Pozwala abonentom na korzystanie z rozbudowanej biblioteki o najwyższej jakości i zróżnicowanej zawartości programów w dowolnym miejscu - z jednym abonamentem.

- Dzięki ciągłej współpracy z UPC DTH usługa Filmbox Live jest obecnie jedną z wiodących platform VOD w regionie, w których nie tylko są filmy na żądanie, ale również nieustanny, nieograniczony dostęp do kilku kanałów na żywo.


Catalin Itu, wiceprezes ds. Sprzedaży i obsługi w UPC DTH, dodał:

- Po pomyślnym uruchomieniu usługi Filmbox Live dla klientów UPC DTH na Węgrzech, na Słowacji i w Czechach w listopadzie 2016 r., z przyjemnością udostępniamy Filmbox Live także klientom Focus Sat w Rumunii. To jeszcze bardziej poszerzy nasze usługi na wielu ekranach, dostarczając naszym klientom więcej filmów i tematycznych treści.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K + dysk 1TB

Vu+ SOLO 4K - najnowszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

1850 zł Więcej...

Antena Televes Yagi Edge Mix Combo

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF/UHF, zalecana do odbioru HDTV z...

89 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

799 zł Więcej...
reklama