reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Adamczyk odpowiada za muzykę w Radiu Plus

dodano: 2017-09-07 20:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Radio Plus Andrzej Adamczyk objął stanowisko szefa muzycznego sieci Radia Plus (Grupa ZPR Media). Nową funkcję będzie łączyć z dotychczasowymi obowiązkami w projekcie Grupy ZPR Media EskaGO, w którym także zajmuje się muzyką. Dotychczasowy szef muzyczny Radia Plus Arkadiusz Stępień rozstał się z firmą.

Radio Plus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Andrzej Adamczyk zawodowo zawiązany jest z radiem od 1994 roku. W pierwszych latach kariery pracował w Radiu Go (Gorzów Wielkopolski), w którym pełnił funkcję szefa muzycznego oraz redaktora naczelnego. W latach 1999-2002 był szefem anteny Radia Eska Gorzów Wielkopolski. Następie pracował w Grupie Radiowej Agory (GRA), gdzie był m.in. dyrektorem programowym Radia Złote Przeboje Elita Bydgoszcz i Złote Przeboje Kolor Wrocław. W latach  2005-2009 pełnił stanowisko dyrektora programowego ogólnopolskiej sieci Radio Złote Przeboje. Od półtora roku konsultuje muzycznie projekt platformy multimedialnej EskaGO.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Mini PC LibreElec 4K

Mini PC na systemie LibreElec, z procesorem AMLogic S905X na...

350 zł Więcej...
reklama