reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Adamczyk odpowiada za muzykę w Radiu Plus

dodano: 2017-09-07 20:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Radio Plus Andrzej Adamczyk objął stanowisko szefa muzycznego sieci Radia Plus (Grupa ZPR Media). Nową funkcję będzie łączyć z dotychczasowymi obowiązkami w projekcie Grupy ZPR Media EskaGO, w którym także zajmuje się muzyką. Dotychczasowy szef muzyczny Radia Plus Arkadiusz Stępień rozstał się z firmą.

Radio Plus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Andrzej Adamczyk zawodowo zawiązany jest z radiem od 1994 roku. W pierwszych latach kariery pracował w Radiu Go (Gorzów Wielkopolski), w którym pełnił funkcję szefa muzycznego oraz redaktora naczelnego. W latach 1999-2002 był szefem anteny Radia Eska Gorzów Wielkopolski. Następie pracował w Grupie Radiowej Agory (GRA), gdzie był m.in. dyrektorem programowym Radia Złote Przeboje Elita Bydgoszcz i Złote Przeboje Kolor Wrocław. W latach  2005-2009 pełnił stanowisko dyrektora programowego ogólnopolskiej sieci Radio Złote Przeboje. Od półtora roku konsultuje muzycznie projekt platformy multimedialnej EskaGO.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2490 zł Więcej...

Konwerter Unicable Legacy Twin LNB Chess

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

180 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...
reklama