reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Trikolor TV z usługą linearnej telewizji w Internecie

dodano: 2017-09-08 19:59
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Trikolor TV Rosyjska platforma satelitarna Trikolor TV uruchomiła 6 września br. nową usługę Online TV, która pozwala użytkownikom odbiorników satelitarnych nowszej generacji oglądać liniowe kanały telewizyjne przez Internet. Trikolor TV jest nadawana w całej Rosji z pozycji orbitalnych 36°E i 56°E.

Trikolor TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z pomocą Online TV można wybrać źródło sygnału telewizyjnego. Są dostępne dwie opcje: satelitarne lub internetowe. Warunkiem jest posiadanie odbiornika satelitarnego, umożliwiającego łączenie się z Internetem. Usługa zapewnia bezpłatny dostęp do kanałów, jeżeli abonent posiada opłacony pakiet Edinyj.

Teraz w Online TV jest dostępnych 100 kanałów z pakietu podstawowego i opcji tematycznych. Usługa w komercyjnej sprzedaży pojawi się w IV kwartale 2017 roku i wtedy jej oferta ma być rozszerzona.

Przedstawiciel Trikolor TV uściślił, że w drugim etapie pracy tego serwisu będą dostępne funkcje kontroli nad programem (przewijanie, oglądanie z opóźnieniem, etc). Ponadto pojawi się możliwość oglądania wideo na żądanie. Teraz operator negocjuje z właścicielami praw autorskich do filmów i seriali telewizyjnych, które znajdą się w Online TV. Ich udostępnianie planowane jest w ramach podstawowej subskrypcji lub w modelu a la carte.

Z Online TV mogą korzystać abonenci Trikolor TV, posiadający wybrane modele odbiorników. Są to: B531M, B532M, GS В533М, GS B531M, GS B531M, GS B532M, GS B532M, Е521L, B520, B521, B522, GS B521, GS B521. Na początku przyszłego roku wzrośnie ilość modeli z dotychczasowych 13 do 21. Liczba potencjalnych użytkowników Online TV zwiększy się z 3 do 5 mln abonentów.

Źródło: telesputnik.ru
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-100 HEVC COMBO DVB-S2/T2/C

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-100 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych...

1 890 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

639 zł Więcej...
reklama