reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2 kanały w oknie otwartym Telewizji Osobistej Netii

dodano: 2017-09-11 14:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia

Netia otwarte okno 11 września br. pojawiło się nowe okno otwarte w Telewizji Osobistej Netii - tym razem z myślą o miłośnicach kina oraz filmów dokumentalnych. FilmBox Premium będzie dostępny w otwartym oknie od 11 do 24 września, natomiast Canal+ Discovery HD od 11 września do 11 października br.

Netia otwarte okno


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Filmbox Premium (pozycja 169.) jest to całodobowy kanał obecny na polskim rynku od 2007 roku. Można na nim znaleźć najnowsze filmy oraz hity kinowe z ostatnich lat. Wszystkie filmy są nadawane w polskiej wersji językowej: z lektorem lub napisami.

Drugim kanałem jest Canal+ Discovery HD (pozycja 167.) - pierwszy w Polsce dokumentalny kanał premium, który nie emituje reklam. Powstał specjalnie z myślą o polskim rynku telewizyjnym. Stacja emituje premierowe, niepokazywane w innych telewizjach filmy i seriale dokumentalne, w tym polskie programy przygotowane specjalne na antenę Canal+ Discovery. Hitami są m.in. „Stadiony świata według Erica Cantony”, „Niebezpieczne szlaki Chin” oraz „Polscy szpiedzy”.

Telewizja Osobista Netii to obecnie 209 kanałów, w tym 117 w HD. Klienci mogą wybierać spośród 19 pakietów tematycznych. Przy zakupie oferty można otrzymać Giganagrywarkę, która umożliwia m.in. oglądanie przesunięte w czasie, czyli tzw. timeshift, oraz HBO HD bez zobowiązań i dodatkowych opłat do 3 miesięcy.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas OFC-1200 AE

Antena epoksydowa 1,3m z zawieszeniem AE na 1 satelitę -...

570 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa dookólna KORONA

Radiowo-telewizyjna antena szerokopasmowa o dookólnej charakterystyce na samochód z mocnym...

89 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...
reklama