reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bike Channel UK kończy nadawanie

dodano: 2017-09-12 14:02
autor: Anita Kaźmierska | źródło: cyclingweekly/satkurier.pl

Bike Channel UK Bike Channel UK, brytyjska wersja włoskiego kanału poświęconego kolarstwie, kończy nadawanie po tym, jak nadawcy nie udało się pozyskać inwestora. Stacja została uruchomiona w grudniu 2015 roku przez Bike Media z siedzibą w Londynie. Aktualnie trwa wyprzedaż aktywów spółki, która weszła w stan upadłości.

Bike Channel UK


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bike Channel został uruchomiony w Wielkiej Brytanii jako siostrzana stacja wobec swojego włoskiego odpowiednika. Był to pierwszy w tym kraju kanał poświęcony kolarstwie. Dostęp do niego mieli abonenci platform Sky, Virgin Media i Freesat. Bike Channel wystartował we Włoszech w dniu 12 lutego 2013 roku. Zamknięcie wersji brytyjskiej nie ma wpływu na działalność wersji włoskiej.

Źródła zbliżone do sprawy potwierdziły dla „Cycling Weekly”, że po dokonaniu przeglądu finansowego przez właściciela - spółkę Bike International, Bike Channel został wystawiony na sprzedaż. Niestety próby ratowania działalności nie powiodły się. Aktualnie spółka przechodzi postępowanie upadłościowe.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Deviser S30 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem PWR,...

650 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...

Gniazdo końcowe Signal RTV-SAT

Gniazdo końcowe Signal RTV-SAT

25 zł Więcej...
reklama