reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV: Co zrobi szalona i nieprzewidywalna Karolina?

dodano: 2017-09-12 19:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

Nauka jazdy TTV We wtorek, 12 września br. o godzinie 22:00 w telewizji TTV wyemitowany zostanie premierowo drugi odcinek piątego sezonu programu „Nauka jazdy”. Co tym razem przydarzy się kursantom i instruktorom?

Nauka jazdy TTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W drugim odcinku nowego sezonu „Nauki jazdy” poznamy kolejnych uczestników, którzy będą mieli zaszczyt towarzyszenia weterance programu - Halie. Do grupy instruktorki Anetty Gniezińskiej dołączy szalona i nieprzewidywalna Karolina. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyny szybko przypadną sobie do gustu. „Pitła mi bana” - w ten sposób wytłumaczy swoje spóźnienie uczeń Justyny Kalisz - prawdziwy Ślązak, Aleksander. Czy w trakcie kursu duma górnika pozwoli mu słuchać poleceń gorolki?

Łukasz Kmiecik zmierzy się z prawdziwym wyzwaniem. W jego grupie pojawi się rodzinka plus size Iwona i Łukasz Klocko. Swoje braki w umiejętnościach nadrabiają ogromnym poczuciem humoru i dokarmieniem instruktora.

Prawo jazdy będzie chciał też zdobyć model i influencer Igor Kwiatkowski. Czy wiedza o modzie i maseczkach pomoże mu rozgryźć działanie tego, co się kryje pod maską „eLk”i? Na małopolskich drogach instruktor Zbigniew Chrzan uparcie próbuje zrobić z Haliny kierowcę doskonałego, a przynajmniej przyzwoitego. Tym razem przygotował dla niej terenowy quiz o znakach drogowych. Jak poradzi sobie rencistka z Tarnowa? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj i tutaj).

„Nauka jazdy” - sezon 5., emisja we wtorki o 22:00 w TTV (TTV HD).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...
reklama