reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nagra z funkcjonalnym ekosystemem dla pay-tv

dodano: 2017-09-13 13:46 | aktualizacja: 2017-09-13 14:19
autor: Janusz Sulisz | źródło: Nagra

Nagra Nagra, należąca do Kudelski Group, zaprezentuje podczas wystawy IBC2017 w Amsterdamie swoje nowe rozwiązanie dedykowane operatorom płatnej telewizji - OpenTV Signature Edition.

OpenTV Signature Edition Nagra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki OpenTV Suite i platformie analizy danych Nagra Insight, OpenTV Signature Edition jest przystępnym cenowo, szybkim do wprowadzenia na rynek i w pełni funkcjonalnym ekosystemem, informuje Nagra. Operatorzy pay-tv mogą je wdrożyć, aby zmaksymalizować przychody, jednocześnie znacząco poprawiając jakość świadczonych usług.
 

- OpenTV Signature Edition otwiera nową erę w dostarczaniu, wdrażaniu i obsłudze usług płatnej telewizji i ma na celu sprostanie potrzebom klienta zarówno w zakresie oferowanych usług, jak i dostarczanych przez nie wrażeń - powiedział Holger Ippach, starszy wiceprezes User Experience Product Unit w Nagra. - Jest to rozwiązanie pay-tv dla nowej gospodarki opartej na chmurze, dostarczające operatorom płatnej telewizji podstawy do świadczenia bogatej w funkcje usługi nowej generacji, a jednocześnie umożliwiające maksymalizację inwestycji w treści poprzez nowe możliwości zarabiania. Z kolei konsumentom odsłania nowe ścieżki, łącząc tradycyjną i nowoczesną konsumpcję treści, której oczekują widzowie. Korzysta z najnowszej wersji i funkcji interfejsu użytkownika, dzięki czemu wszyscy konsumenci mogą cieszyć się ulubionymi programami na dowolnym urządzeniu i odkrywać nowe treści, o których nawet nie myśleli, dzięki systemowi rekomendacjom.

OpenTV Signature Edition wykorzystuje wszystkie składniki OpenTV Suite - OS, Platform, Experience i Player - wraz ze wstępnie zintegrowanym sprzętem oraz szeroką siecią treści od innych podmiotów, aby pomóc usługodawcom dostarczać bogate w funkcje usługi OTT i SVOD nowej generacji w sposób szybki i wydajny.

Rozwiązanie OpenTV Signature Edition będzie prezentowany podczas wystawy IBC2017 (15-19 września) w Amsterdamie (stoisko 1.C81).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Opticum Robust

Bardzo tani pojedynczy konwerter Universal Single firmy Opticum Robust. Niski...

13 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

18 zł Więcej...
reklama