reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV: Dziewczyny zweryfikują pojęcie romantyzmu

dodano: 2017-09-13 18:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TTV „Dżentelmeni i wieśniacy” W czwartek, 14 września br. o godzinie 22:30 na antenie telewizji TTV wyemitowany zostanie trzeci odcinek programu rozrywkowego „Dżentelmeni i wieśniacy”. Jego bohaterami będą Ariel i Dariusz. A co wydarzy się w tym odcinku?

TTV „Dżentelmeni i wieśniacy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ariel jest mężczyzną niezwykłym, który może wpędzić w kompleksy tak mężczyzn jak i kobiety. Jako redaktor magazynu modowego często błyszczy na warszawskich salonach. W kwestii wyglądu dla dżentelmena  pieniądze nie grają roli. Kilka tysięcy na zabiegi kosmetyczne, czy cała pensja wydana na żaboty, broszki i koszule to standard. Nasz dystyngowany bohater trafi w miejsce, gdzie woń ekskluzywnych perfum zastąpi zapach owiec wypasanych na hali. Jak  górale przyjmą elegancika w mokasynach i wyprasowanym garniturze ? Czy Arielowi uda się powstrzymać obrzydzenie podczas robienia sera? Jaką prawdę o owcach i permanentnym makijażu przekaże Arielowi baca?

Po drugiej stronie stanie pochodzący z Rzepisk Dariusz. Większość życia spędza na tatrzańskich halach. Jest przywiązanym do tradycji góralem, dla którego najważniejsza jest rodzina i praca. Dariusz nie narzeka na swoje życie, które dzieli między rodzinę i 800 owiec, ale przyznaje, że brakuje mu wolnego czasu. W Warszawie będzie mógł się zrelaksować i przekonać się jak odpoczywają  mieszkańcy stolicy. Spróbuje egzotycznych potraw na hipsterskim targu, a do jego drzwi zapuka egzotyczna  masażystka. Dariusz będzie miał okazję by przełamać swą męską dumę i spróbować nietypowego sposobu na wysmuklenie sylwetki. Dziewczyny z miasta zweryfikują jego pojęcie romantyzmu, na skutek czego zrobi coś w wyniku której zrobi coś, na co nigdy by się nie zdobył (więcej tutaj).
 
„Dżentelmeni i wieśniacy” w TTV, foto: TVN
„Dżentelmeni i wieśniacy” w TTV, foto: TVN

„Dżentelmeni i wieśniacy” - emisja w czwartki o 22:30 w TTV (TTV HD).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2490 zł Więcej...

Konwerter Unicable Legacy Twin LNB Chess

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

180 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...
reklama