reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Magda Gessler i restauracja „Ślonsko gościno”

dodano: 2017-09-13 20:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Kuchenne rewolucje” W czwartek, 14 września br. o godzinie 21:30 w telewizji TVN, a w kolejnych dniach w ITVN (TVN International), wyemitowany zostanie drugi odcinek szesnastego sezonu programu rozrywkowego „Kuchenne rewolucje”. Tym razem Magda Gessler odwiedzi restaurację „Ślonsko gościno” w Tarnowskich Górach. A co wydarzy się w tym odcinku?

TVN „Kuchenne rewolucje” Magda Gessler


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na przedmieściach Tarnowskich Gór Katarzyna z mężem Michałem otworzyli restaurację „Ślonsko gościno”, w której można zjeść prawdziwy, tradycyjny śląski „łobiod”. Lokal ma dużą salę dla gości, niemałą kuchnię, a co za tym idzie - dość liczny i wyłącznie żeński personel dowodzony przez charakterną Katarzynę - szefową kuchni.

Kobieta jest świetną kucharką, ale jak sama przyznaje, największym jej problemem jest to, że w restauracji brakuje komunikacji z szefostwem i jeszcze nigdy nie doczekała się pochwały. Michał wyznaje zasadę, że jak nie gani, to znaczy, że jest w porządku. Mimo to czuje, że istnieją pewne problemy z pracownicami. Panie obrażają się nie tylko właścicieli, ale też toczą spory między sobą, na co małżeństwo nie ma wpływu.

Może to brak gości i nadmiar wolnego czasu generuje plotki i konflikty? Sytuacja w restauracji jest coraz bardziej napięta, dlatego właściciele wezwali na pomoc Magdę Gessler. Czy uda jej się ustalić, gdzie bije źródło wszelkich kłopotów? Przekonamy się oglądając drugi odcinek szesnastego sezonu programu rozrywkowego „Kuchenne rewolucje” (więcej tutaj).
 
Magda Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN
Magda Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN


„Kuchenne rewolucje” - sezon 16., emisja w czwartki o 21:30 w TVN (TVN HD). Program ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International). Wcześniejsze sezony tego programu emitują obecnie TVN (TVN HD) i TVN Style (TVN Style HD).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

1049 zł Więcej...

Konwerter Unicable + Twin Inverto IDLU-QUDL42-UNR2L-1PP

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable + 2Legacy marki...

199 zł Więcej...
reklama