reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Wściekła Beata atakuje Zuzannę

dodano: 2017-09-13 20:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Przyjaciółki” Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer W czwartek, 14 września br. o godz. 21:10 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie drugi odcinek dziesiątego sezonu serialu obyczajowego „Przyjaciółki”. Wcześniejsze serie tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Romans i Polsat Film. A co wydarzy się w premierowym odcinku tego serialu?

Polsat „Przyjaciółki” Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Anna (w tej roli Magdalena Stużyńska-Brauer), Inga (Małgorzata Socha) i Zuzanna (Anita Sokołowska) cieszą się szczęściem Patrycji (Joanna Liszowska) do momentu, gdy w mieszkaniu Zuzanny pojawia się niespodziewany gość. Beata (Karolina Nowakowska) obwinia Zuzannę za sytuację powstałą na jej ślubie.

Robert (Krzysztof Wieszczek) znajduje w gazecie zdjęcie Ingi. Jest zły, że wzięła udział w kampanii. Inga postanawia rozmówić się z Jackiem (Konrad Eleryk). Zuzanna w pracy spotyka Marka (Radosław Pazura). Mężczyzna zachowuje się, jakby ich rozmowa na weselu nie miała miejsca. Patrycja podczas spaceru z Wiktorem (Paweł Deląg) i Mikołajem (Mikołaj Jańczak) spotyka Elżbietę (Elżbieta Jarosik). Kobieta nie ma pojęcia, że Patrycja zamieszkała z nowym partnerem. Anna wpada w szał, widząc w swoim domu jego potencjalnych kupców (więcej tutaj).
 
Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska-Brauer w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska-Brauer w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski


„Przyjaciółki” - sezon 10., emisja w czwartki o 21:10 w telewizji Polsat (Polsat HD). Wcześniejsze sezony tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 (Polsat 2 HD), Super Polsat (Super Polsat HD), Polsat Romans i Polsat Film (Polsat Film HD).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Antena radiowa Maximum FM+DAB

Jedyna antena do odbioru równocześnie analogowego radia FM i cyfrowego...

110 zł Więcej...
reklama