reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nagra powalczy ze streamingiem meczów Bundesligi

dodano: 2017-09-13 17:50 | aktualizacja: 2017-09-21 12:52
autor: Anna Sulisz | źródło: Nagra

Nagra_Kudelski_Gr_360px.jpg Szwajcarska firma Nagra dostarczy DFL (Deutsche Fußball Liga) specjalnych usług antypirackich do walki z nielegalnymi transmisjami na żywo (IPTV) niemieckiej Bundesligi i 2. Bundesliga w sezonie 2017/18.

Nagra Kudelski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
DFL będzie wykorzystywać doświadczenie firmy Nagra w światowym monitorowaniu IPTV i usuwaniu nielegalnych transmisji sportowych.

Ponieważ ostatnio skala piractwa IPTV znacząco wzrosła, DFL zdecydował się na śledzenie, monitorowanie i powstrzymanie nielegalnego dzielenia się w sieci transmisjami z rozgrywek Bundesligi w sezonie 2017/18. Zapewni to ochronę wartości meczów Bundesligi i 2. Bundesligi dla licencjonowanych przez DFL nadawców na całym świecie.

 - Piractwo przybiera dziś wiele różnych form, w szczególności w przypadku urządzeń typu plug-and-play, opartych na Kodi, które umożliwiają przesyłanie treści na ekran. Potrzebne jest nowe podejście do walki z nielegalną dystrybucją treści online i spowodowanie, by widzowie oglądali legalne transmisje wideo - powiedział Frédéric Guitard, wiceprezes ds. antypiractwa w Nagra.

- Cieszymy się, że możemy współpracować z DFL i dostarczać im najnowsze narzędzia i strategie mające pomóc ograniczyć wpływ piractwa na ich działalność i zachować bezpieczeństwo ich transmisji. Unikalny zestaw pewnych instrumentów kryminalistycznych Nagra, możliwości usuwania, techniczne środki zaradcze oraz działania prawne pozwolą DFL na pokonanie piractwa u jego źródła.


Usługi antypirackie firmy Nagra umożliwiają właścicielom praw autorskich, właścicielom treści i dostawcom usług zarządzanie ekosystemem piractwa oraz różnymi metodami piractwa działającymi na całym świecie - od kluczowych działań związanych z piractwem udostępniania treści i strumieniowania (IPTV). Zapewniają one głęboki przegląd globalnych sieci pirackich dzięki monitorowaniu w czasie rzeczywistym, możliwościom ściągania i śledzenia w celu przeciwdziałania nielegalnej treści online.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

1049 zł Więcej...

Konwerter Unicable + Twin Inverto IDLU-QUDL42-UNR2L-1PP

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable + 2Legacy marki...

199 zł Więcej...
reklama