reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

iKO Media Group zapewni dystrybucję Kazakh TV na 13°E

dodano: 2017-09-14 20:32 | aktualizacja: 2017-09-14 21:22
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: iKO Media Group

Kazakh TV iKO MG iKO Media Group, globalny dostawca usług końcowych dla nadawców i właścicieli treści, poinformował 11 września o podpisaniu umowy na dystrybucję z Khabar Agency JSCiKOMG zaoferuje Khabar Agency JSC usługi globalnej dystrybucji dla międzynarodowego kanału Kazakh TV oraz zapewni wsparcie dla szerokiego zakresu inicjatyw nadawcy.

Khabar


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kazakh TV jest ważnym klientem strategicznym dla iKO i zaoferowaliśmy wszystkie nasze zasoby handlowe oraz techniczne, aby zaproponować rozwiązanie idealnie dostosowane i wysoce efektywne, spełniające indywidualne potrzeby nadawcy. Nasza zdolność do tworzenia dedykowanych rozwiązań w zależności od potrzeb naszych klientów jest podstawową wartością, która wyróżnia iKO od innych dostawców tego typu usług

- powiedział Rami Goldberg, wiceprezes ds. sprzedaży w regionie EMEA w iKO Media Group

iKO Media Group zapewni dystrybucję dla treści Kazakh TV w Europie poprzez satelity systemu Eutelsat Hot Bird. Rodzina satelitów Hot Bird tworzy jeden z największych systemów w Europie, dostarczając ponad 1000 kanałów telewizyjnych do więcej niż 135 mln gospodarstw domowych w Europie, północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Dodatkowo iKO zapewni dystrybucję na obszarze Ameryki Północnej poprzez satelitę Galaxy 19 (97°W) i Azji poprzez satelitę AsiaSat 5 (100,5°E).
 

Partnerstwo z iKO pozwoli nam na rozwój naszej dystrybucji na trzech kontynentach, docierając do milionów widzów TV na całym świecie. Dodatkowo elastyczna i zaawansowana infrastruktura iKO stanie się jednym z kluczowych komponentów nowego modelu nadawania Kazakh TV z całodobowym komentarzem w językach: angielskim, rosyjskim, kazachskim i kirgiskim, który będzie zaoferowany już w przyszłym miesiącu

- powiedział Andrey Tarakov, dyrektor Kazakh TV

Aktualnie Kazakh TV jest już emitowany z 13°E na tp. 72 (12,149 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK), ale jako że iKO Media Group dysponuje własnymi transponderami na 13°E - być może dojdzie do zmiany parametrów emisji.

Aktualne parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E)
tp. 72 (12,149 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

ID: Khabar TV
PID V: 160 (MPEG-2/SD)
PID A: 161
PID PCR: 160
SID: 7220
PID PMT: 64
Provider: AH-EDP
Kodowanie: brak
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii FTA


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 65 cm ze statywem

stalowa antena 65 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...

Inteligentny kabel 1,8m iHDMI

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...
reklama