reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

7 zagranicznych kanałów z licencjami na Ukrainie

dodano: 2017-09-14 20:54
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Ukraina Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia na spotkaniu w dniu 14 września br. rozszerzyła listę zagranicznych stacji telewizyjnych, których treści spełniają wymagania europejskiej konwencji o telewizji ponadgranicznej. Pozwolenia na nadawanie otrzymały kanały: TRT World, Fight Network, Deluxe Lounge HD, Deluxe Music, Rck.tv, Jukebox i Star Family.

telewizja pilot kanały


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TRT World należy do tureckiego nadawcy publicznego Türkiye Radyo ve Televizyon Kurucu. Kanał nadaje po angielsku informacje i programy o kulturze Turcji.

Fight Network uzyskał licencję kanadyjskiej komisji radiowo-telewizyjnej i telekomunikacyjnej. Widzom proponuje programy o tematyce sportowej, przede wszystkim ukierunkowane na sztuki walki. Treści są dostępne po angielsku.

Deluxe Lounge HD, Deluxe Music, Rck.tv i Jukebox to kanały muzyczne, posiadające uniwersalne licencje na nadawanie przez satelitę, sieci kablowe, IPTV i sieci mobilne, wydane przez niemieckiego regulatora Medienanstalt Berlin-Brandenburg.

Star Family to kanał filmowy, który pokazuje tylko produkcje wytwórni Star Media. Licencję przyznał łotewski regulator, a sama stacja nadaje po rosyjsku.

Ogólnie do dystrybucji w ukraińskich sieciach kablowych jest dopuszczonych 168 zagranicznych kanałów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1189 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

950 zł Więcej...
reklama