reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Media Broadcast z porozumieniem z Bulgaria Sat

dodano: 2017-09-14 22:52
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: bulgariasat.com

Bulgaria_sat_logo_360px.jpg Jedyny operator satelitarny w Bułgarii - Bulgaria Sat, oraz niemiecki dostawca usług nadawczych Media Broadcast Satellite GmbH, zapewniający rozwiązania obejmujące transmisję, przekaz danych i uplink, osiągnęli porozumienie w celu poszerzania bazy klientów satelity BulgariaSat-1, stacjonującego na pozycji 1.9°E.

Bulgaria_sat_1_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Cieszymy się z partnerstwa osiągniętego z Media Broadcast Satellite i jesteśmy bardzo dumni, że firma będzie wspierać rozwój bazy klientów biznesowych, korzystających z naszego satelity BulgariaSat-1. Kontynuujemy podejmowanie nowych wyzwań oraz realizację kolejnych projektów. Jestem głęboko przekonany, że będzie to pomyślna i rozwojowa współpraca.

- powiedział George Skikos, dyrektor operacyjny oraz członek zarządu Bulgaria Sat

Od momentu wyniesienia na orbitę BulgariaSat-1, pierwszego bułgarskiego geostacjonarnego satelity telekomunikacyjnego, co miało miejsce w czerwcu tego roku, Bulgaria Sat rozszerza swój zasięg i umacnia pozycję lidera technologii i najbardziej innowacyjnego operatora satelitarnego w Europie Wschodniej. Firma oferuje nowoczesne usługi nadawcze i szerokopasmowej transmisji danych na znacznym obszarze z łącznością pomiędzy regionami.

 

Dodając BulgariaSat-1 do naszych platform nadawczych i transmisji danych poszerzamy portfolio usług dla naszych wschodnioeuropejskich klientów. Kontynuujemy wzrost i budowanie dostępności w tym regionie.

- powiedział Christian Fleischhauer, dyrektor zarządzający Media Broadcast Satellite GmbH

Media Broadcast Satellite obecnie operuje łącznie 19 platformami DVB-S i DVB-S2 dedykowanymi zarówno na rynki lokalne jak i międzynarodowe, bezpośrednio z własnego teleportu. Jako dostawca całego wachlarza serwisów firma oferuje nadawcom w regionie EMEA wszechstronne usługi dla satelitarnej dystrybucji, obejmujące systemy playout, kontrybucję sygnału, multipleksowanie, szyfrowanie i uplink. Maksymalną dostępność sygnału gwarantuje stałe monitorowanie (24/7/365) transmisji we własnym NOC (Network Operation Center) zlokalizowanym w teleporcie w Usingen w Niemczech. Media Broadcast Satellite posiada certyfikacje ISO 9001:2015, ISO 27001:2013, ISO 14001:2015 i ISO 50001:2015
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Opticum Robust

Bardzo tani pojedynczy konwerter Universal Single firmy Opticum Robust. Niski...

13 zł Więcej...

Kabel Megasat Quattro 90dB 5m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Megasat...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama