reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Media Broadcast z porozumieniem z Bulgaria Sat

dodano: 2017-09-14 22:52
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: bulgariasat.com

Bulgaria_sat_logo_360px.jpg Jedyny operator satelitarny w Bułgarii - Bulgaria Sat, oraz niemiecki dostawca usług nadawczych Media Broadcast Satellite GmbH, zapewniający rozwiązania obejmujące transmisję, przekaz danych i uplink, osiągnęli porozumienie w celu poszerzania bazy klientów satelity BulgariaSat-1, stacjonującego na pozycji 1.9°E.

Bulgaria_sat_1_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Cieszymy się z partnerstwa osiągniętego z Media Broadcast Satellite i jesteśmy bardzo dumni, że firma będzie wspierać rozwój bazy klientów biznesowych, korzystających z naszego satelity BulgariaSat-1. Kontynuujemy podejmowanie nowych wyzwań oraz realizację kolejnych projektów. Jestem głęboko przekonany, że będzie to pomyślna i rozwojowa współpraca.

- powiedział George Skikos, dyrektor operacyjny oraz członek zarządu Bulgaria Sat

Od momentu wyniesienia na orbitę BulgariaSat-1, pierwszego bułgarskiego geostacjonarnego satelity telekomunikacyjnego, co miało miejsce w czerwcu tego roku, Bulgaria Sat rozszerza swój zasięg i umacnia pozycję lidera technologii i najbardziej innowacyjnego operatora satelitarnego w Europie Wschodniej. Firma oferuje nowoczesne usługi nadawcze i szerokopasmowej transmisji danych na znacznym obszarze z łącznością pomiędzy regionami.

 

Dodając BulgariaSat-1 do naszych platform nadawczych i transmisji danych poszerzamy portfolio usług dla naszych wschodnioeuropejskich klientów. Kontynuujemy wzrost i budowanie dostępności w tym regionie.

- powiedział Christian Fleischhauer, dyrektor zarządzający Media Broadcast Satellite GmbH

Media Broadcast Satellite obecnie operuje łącznie 19 platformami DVB-S i DVB-S2 dedykowanymi zarówno na rynki lokalne jak i międzynarodowe, bezpośrednio z własnego teleportu. Jako dostawca całego wachlarza serwisów firma oferuje nadawcom w regionie EMEA wszechstronne usługi dla satelitarnej dystrybucji, obejmujące systemy playout, kontrybucję sygnału, multipleksowanie, szyfrowanie i uplink. Maksymalną dostępność sygnału gwarantuje stałe monitorowanie (24/7/365) transmisji we własnym NOC (Network Operation Center) zlokalizowanym w teleporcie w Usingen w Niemczech. Media Broadcast Satellite posiada certyfikacje ISO 9001:2015, ISO 27001:2013, ISO 14001:2015 i ISO 50001:2015
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

900 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...

Transmiter HDMI LKV388N do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Urządzenie pozwala na przesłanie na odległość sygnału...

670 zł Więcej...
reklama