reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Arqiva i AsiaSat rozszerzają dzierżawę pojemności dla regionu Azja-Pacyfik

dodano: 2017-09-14 23:44
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: asiasat.com

Arqiva Arqiva, brytyjski wiodący operator infrastruktury telekomunikacyjnej oraz dostawca usług nadawczych, rozszerzył dzierżawę pojemności w pasmach C i Ku z Asia Satellite Telecommunications Company Limited (AsiaSat) - operatorem satelitarnym będącym liderem w dostarczaniu treści sportowych w regionie Azja-Pacyfik.

Arqiva


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Porozumienie umożliwi operatorowi Arqiva dalsze wykorzystywanie pojemności na satelicie Asiasat 5 (100,5°E) w celu dostarczania szerokiej gamy wydarzeń sportowych, od piłki nożnej i krykieta po siatkówkę i tenis.

Nowa umowa pozwoli także Arqiva na opcjonalne użytkowanie transponderów w paśmie Ku na satelicie Asiasat 7 (105,5°E), zapewniając dodatkową elastyczność w przypadku potrzeby realizacji okazjonalnych transmisji dosyłowych z wydarzeń na żywo do odbioru za pomocą anten o mniejszej średnicy.

Poszerzenie współpracy operatora Arqiva z AsiaSat pokazuje możliwości AsiaSat w zakresie oferowania pojemności satelitarnej z gwarantowaną jakością na obszarze spełniającym potrzeby dystrybucyjne i wymogi klienta. Świetne pokrycie obszaru Azji pełni kluczową rolę w zapewnieniu globalnego zasięgu usług Arqiva.

Oprócz stałego zaangażowania w świadczeniu usług w regionie Azji i Pacyfiku, to rozszerzenie współpracy z AsiaSat daje operatorowi Arqiva i naszym klientom prawdziwą elastyczność w zakresie transmisji wydarzeń na żywo w przyszłości. Nasze nieustające strategiczne partnerstwo z firmą AsiaSat wzmacnia nasze zaangażowanie w kierunku dostarczania usług okazjonalnej transmisji klasy premium na rynku.

- powiedział David Crawford, dyrektor zarządzający ds. satelitów i mediów w Arqiva

Jesteśmy zadowoleni z możliwości wspierania Arqiva poprzez zwiększającą się wysokiej klasy pojemność satelitarną, pozwalając Arqiva cieszyć się z dużej elastyczności i efektywności w dostarczaniu najlepszych możliwych rozwiązań dystrybucji treści dla ich klientów, a także z korzyści płynącej z silnej penetracji satelitów AsiaSat na azjatyckim rynku TV

- powiedział Barrie Woolston, dyrektor handlowy AsiaSat

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Bezprzewodowy przedłużacz pilota Lenkeng LKV388IR

Bezprzewodowy przedłużacz zdalnego sterowania pilotów. Umożliwia obsługę wielu urządzeń w...

190 zł Więcej...

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Antena AX 1000+ Combo LTE ProLine dla MUX 8

Nowy model anteny dla naziemnej TV cyfrowej - szerokopasmowa antena...

89 zł Więcej...
reklama