Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczu 5. kolejki Premier League: Chelsea FC – Arsenal FC. Transmisje live z Mistrzostwa Świata w kolarstwie w TVP Sport i Eurosport 1.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
14:30 Piłka nożna: Premier League: Chelsea FC – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
18:00 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Cracovia
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn CANAL+ Sport
15:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Sandecja Nowy Sącz – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski
19:00 Piłka ręczna mężczyzn: EHF Champions Legaue: SPR Orlen Wisła Płock– HC Vardar Skopje
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Matysik CANAL+ Sport 2
17:00 Piłka nożna: Premier League: Manchester United – Everton FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
CANAL+ Now
13:00 Golf: PGA European Tour, Spijk: Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person Eleven
13:45 Formuła 1: Grand Prix Singapuru: Wyścig
16:30 Piłka nożna: La Liga: Girona FC – Sevilla FC
19:00 Piłka ręczna mężczyzn: EHF Champions Legaue: SPR Orlen Wisła Płock– HC Vardar Skopje
21:00 Piłka nożna: Ligue 1: Paris Saint-Germain – Olympique Lyon Eleven Extra
12:30 Piłka nożna: Serie A: US Sassuolo – Juventus FC
15:00 Piłka nożna: Serie A: SSC Napoli – Benevento Calcio
18:00 Piłka nożna: Serie A: AC Chievo Verona – Atalanta Bergamo
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: Borussia Dortmund – 1. FC Köln
20:45 Piłka nożna: La Liga: Real Sociedad – Real Madryt
02:30 (nd/pn) Futbol amerykański: Liga NFL: Green Bay Packers – Atlanta Falcons Eurosport 1
12:00 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata, Bergen: Wyścig drużynowy kobiet
15:30 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata, Bergen: Wyścig drużynowy mężczyzn
19:00 Piłka nożna: Major League Soccer: New York Red Bulls – Philadelphia Union Eurosport 2
07:00 Wyścigi motocyklowe: FIM Endurance World Championship, Bol d'Or: Wyścig
20:00 Siatkówka mężczyzn: Turniej Giganci Siatkówki: PGE Skra Bełchatów – Power Volley Milano Polsat Sport Extra
14:30 Piłka nożna: Eredivisie: ADO Den Haag – AFC Ajax
18:00 Piłka nożna: HET Liga: SK Slavia Praga – AC Sparta Praga Polsat Sport News
12:15 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League: Play-off
13:30 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League: Play-off
14:45 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League: Play-off
16:00 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League: Play-off
17:15 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League: Finał Super Polsat
14:30 Żużel: Nice 1. Liga Żużlowa: Grupa Azoty Unia Tarnów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk