reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fake newsy o urządzeniach Kodi w brytyjskich tabloidach

dodano: 2017-09-25 14:50 | aktualizacja: 2017-09-25 16:23
autor: Jerzy Kruczek | źródło: broadbandtvnews/tvaddons

Kodi Na stronie internetowej TVAddons pokazano 12 przypadków fake newsów, czyli fałszywych wiadomości, dotyczących dodatków Kodi, w brytyjskich i irlandzkich tabloidach. W chwili obecnej zarówno Kodi, jak i TVAddons są pod ostrzałem, ponieważ to legalne oprogramowanie może być również wykorzystane do rozpowszechniania pirackich treści.

Kodi


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Uważamy, że większość z tych stron z fake newsami rozpowszechnia fałszywe wiadomości, ponieważ są one opłacane przez złe korporacje, które chcą zniszczyć Kodi - napisano na TVAddons. - Jednocześnie sensacyjny tytuł zdecydowanie generuje więcej kliknięć, a za każdym razem, gdy ktoś odwiedza ich stronę, zarabiają w ten sposób na zwiększonym ruchu. Morał tej historii: naucz się odróżniać fake newsy od prawdziwych wiadomości, a nie dasz się oszukać w przyszłości!

Odbiorniki z oprogramowaniem Kodi są legalne! 
To neutralne, bazujące na otwartym kodzie źródłowym odtwarzacze multimedialne. Jednak część firm sprzedaje urządzenia Kodi z zainstalowanymi już wcześniej dodatkami, które umożliwiając dostęp do pirackich treści. Z tego powodu oprogramowanie Kodi może niektórym kojarzyć się z piractwem. Natomiast w tym przypadku nielegalne jest tylko przesyłanie treści chronionych prawami autorskimi. Orzekł tak niedawno Trybunał Sprawiedliwości.

Źródło: tvaddons.co
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1590 zł Więcej...
reklama