reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fake newsy o urządzeniach Kodi w brytyjskich tabloidach

dodano: 2017-09-25 14:50 | aktualizacja: 2017-09-25 16:23
autor: Jerzy Kruczek | źródło: broadbandtvnews/tvaddons

Kodi Na stronie internetowej TVAddons pokazano 12 przypadków fake newsów, czyli fałszywych wiadomości, dotyczących dodatków Kodi, w brytyjskich i irlandzkich tabloidach. W chwili obecnej zarówno Kodi, jak i TVAddons są pod ostrzałem, ponieważ to legalne oprogramowanie może być również wykorzystane do rozpowszechniania pirackich treści.

Kodi


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Uważamy, że większość z tych stron z fake newsami rozpowszechnia fałszywe wiadomości, ponieważ są one opłacane przez złe korporacje, które chcą zniszczyć Kodi - napisano na TVAddons. - Jednocześnie sensacyjny tytuł zdecydowanie generuje więcej kliknięć, a za każdym razem, gdy ktoś odwiedza ich stronę, zarabiają w ten sposób na zwiększonym ruchu. Morał tej historii: naucz się odróżniać fake newsy od prawdziwych wiadomości, a nie dasz się oszukać w przyszłości!

Odbiorniki z oprogramowaniem Kodi są legalne! 
To neutralne, bazujące na otwartym kodzie źródłowym odtwarzacze multimedialne. Jednak część firm sprzedaje urządzenia Kodi z zainstalowanymi już wcześniej dodatkami, które umożliwiając dostęp do pirackich treści. Z tego powodu oprogramowanie Kodi może niektórym kojarzyć się z piractwem. Natomiast w tym przypadku nielegalne jest tylko przesyłanie treści chronionych prawami autorskimi. Orzekł tak niedawno Trybunał Sprawiedliwości.

Źródło: tvaddons.co
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Inverto Black Ultra

Nowy, podwójny konwerter Inverto IDLB-TWNL40-ULTRA-OPP o wsp. szumów 0,2dB z...

89 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama