reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fake newsy o urządzeniach Kodi w brytyjskich tabloidach

dodano: 2017-09-25 14:50 | aktualizacja: 2017-09-25 16:23
autor: Jerzy Kruczek | źródło: broadbandtvnews/tvaddons

Kodi Na stronie internetowej TVAddons pokazano 12 przypadków fake newsów, czyli fałszywych wiadomości, dotyczących dodatków Kodi, w brytyjskich i irlandzkich tabloidach. W chwili obecnej zarówno Kodi, jak i TVAddons są pod ostrzałem, ponieważ to legalne oprogramowanie może być również wykorzystane do rozpowszechniania pirackich treści.

Kodi


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Uważamy, że większość z tych stron z fake newsami rozpowszechnia fałszywe wiadomości, ponieważ są one opłacane przez złe korporacje, które chcą zniszczyć Kodi - napisano na TVAddons. - Jednocześnie sensacyjny tytuł zdecydowanie generuje więcej kliknięć, a za każdym razem, gdy ktoś odwiedza ich stronę, zarabiają w ten sposób na zwiększonym ruchu. Morał tej historii: naucz się odróżniać fake newsy od prawdziwych wiadomości, a nie dasz się oszukać w przyszłości!

Odbiorniki z oprogramowaniem Kodi są legalne! 
To neutralne, bazujące na otwartym kodzie źródłowym odtwarzacze multimedialne. Jednak część firm sprzedaje urządzenia Kodi z zainstalowanymi już wcześniej dodatkami, które umożliwiając dostęp do pirackich treści. Z tego powodu oprogramowanie Kodi może niektórym kojarzyć się z piractwem. Natomiast w tym przypadku nielegalne jest tylko przesyłanie treści chronionych prawami autorskimi. Orzekł tak niedawno Trybunał Sprawiedliwości.

Źródło: tvaddons.co
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

900 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...

Transmiter HDMI LKV388N do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Urządzenie pozwala na przesłanie na odległość sygnału...

670 zł Więcej...
reklama