reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ADB integruje graphyne2 z Android TV

dodano: 2017-09-27 16:25 | aktualizacja: 2017-09-27 16:33
autor: Janusz Sulisz | źródło: ADB

ADB Podczas tegorocznych targów IBC w Amsterdamie firma ADB zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązanie bazujące na systemie Android TV™. ADB jako jedna z pierwszych firm na światowym rynku oferuje innowacyjny produkt dla dostawców płatnej telewizji, którzy od tej chwili wraz z bogatą ofertą programową będą mogli dostarczać swoim abonentom dodatkowe usługi oraz dostęp do niezliczonej ilości treści, również na urządzeniach mobilnych.

ADB graphyne2 AndroidTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki graphyne2 Android, bazującym na nowym Android TV Operator Tier, widzowie będą mieli dostęp nie tylko do kanałów na żywo i platformy VOD od operatora, ale również do bardzo szerokiej oferty treści online z Google Play Store™, Chromecast™, YouTube™ oraz innych serwisów internetowych.

Z poziomu jednej aplikacji od ADB operator będzie mógł kontrolować i modyfikować swoją ofertę w bardzo łatwy i szybki sposób, jednocześnie zapewniając swoim abonentom intuicyjną i prostą nawigację umożliwiającą dostęp do ulubionych treści dzięki spersonalizowanemu systemowi rekomendacji.

Co istotne graphyne2 Android to rozwiązanie, które może być dostarczone w krótkim czasie, także dla operatorów, którzy zdecydują się na integrację ze swoim obecnym systemem.
 

Rozwiązanie graphyne2 Android cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem podczas tegorocznych targów IBC, zarówno wśród naszych obecnych, jak i potencjalnych partnerów. W dobie migracji treści do świata online i zmieniających się preferencjach widzów, niezmiernie ważne jest dla operatorów rozwiązanie, które umożliwi dostarczenie widzom nowoczesnej i atrakcyjnej oferty oraz kompletnego produktu (urządzeń i systemu) od jednej firmy. Taki właśnie oferuje ADB i operatorzy to doceniają

- powiedział Wojciech Doganowski, VP, Personal Solutions Product Marketing.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Technika


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD AX 410

Najtańszy dekoder cyfrowy HDTV marki Opticum do współpracy z kartami...

129 zł Więcej...

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1199 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Opticum Robust Triple

Pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single Triple dla odbioru trzech pozycji...

89 zł Więcej...
reklama