reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Znane marki debiutują w pakietach ZALA

dodano: 2017-10-01 12:53
autor: RO | źródło: telesat-news.net/zala.by

ZALA Białoruski operator telewizji interaktywnej ZALA wprowadził do swoich pakietów znane na całym świecie kanały telewizyjne Discovery Channel, Animal Planet, Eurosport 1 i Eurosport 2. Od 29 września br. są dostępne w pakietach Zala: Wszystko włączone, Zala: Wszystko włączone HD i ZALA IPTV, a także w ramach usług Jasna 25, Jasna 25 Plus, Jasna 100 i Semejnyj 4 komfort.

ZALA


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet Wszystko włączone zawiera kanały z pakietów podstawowych i tematycznych w cenie 13,5 rubli miesięcznie, a dodatkowo w opcji Wszystko włączone HD (za 22,65 rubli) są oferowane kanały w jakości HD. Po włączeniu nowych kanałów cena nie ulega zmianie.

ZALA oferuje telewizję interaktywną, naziemną i Smart. Usługi Jasna to możliwość nabycia dwóch lub więcej usług na korzystnych warunkach. To przede wszystkim dostęp do Internetu, telewizji (z wykorzystaniem różnych technologii) oraz łączności telefonicznej na bazie platformy IMS.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Corab RG6 FullCu 1m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Corab RG6...

4 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...

Miernik Deviser S30 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem PWR,...

650 zł Więcej...
reklama