reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszył nowy dokumentalny kanał WAR

dodano: 2017-10-03 17:28 | aktualizacja: 2017-10-03 20:08
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: satelitnatv.sk

WAR svět válek svet valek świat wojen 3 października o godzinie 20:00 na rynkach czeskim i słowackim wystartował nowy dokumentalny kanał WAR. Jego ramówka będzie poświęcona w głównej mierze tematyce militarnej oraz dziedzinom z tym powiązanym. Jako pierwszą pozycję wyemitowano francuski dokument „Dunkerque, la dernière forteresse de Hitler

WAR Svet Walek


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał WAR od momentu startu jest dostępny na razie wyłącznie w ofercie satelitarnego operatora Skylink oraz w sieci kablowej UPC. Trwają negocjacje z innymi platformami, aby docelowo poszerzyć zasięg.

WAR chce zaoferować programy dotyczące zarówno historycznych wojen jak i mających miejsce współcześnie konfliktów zbrojnych, walk, działających obecnie armii i ich wyposażeniu. Inne planowane tematy obejmują szpiegostwo, terroryzm, teorie spiskowe, a nawet UFO i zagrożenia z kosmosu.

W pierwszych miesiącach emisji widzowie mogą liczyć na dużo premier, poza produkcjami lokalnymi także dokumentów zakupionych m.in. w USA, Rosji, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemiec. Ciekawostką jest zapowiedź emisji w godzinach nocnych (1:00 - 6:00) materiałów bez tłumaczeń - w oryginalnej wersji językowej.

Kanał jest emitowany całodobowo, siedem dni w tygodniu w języku czeskim. Nadawcą WAR jest Československá filmová spoločnosť, która odpowiada już za stacje Kino Svět, CS Film, CS Mini i Horor Film.

W ramach oferty Skylink kanał WAR docelowo trafi do pakietu Smart, ale w ramach promocji czasowo będą mogli oglądać go widzowie z podstawową ofertą Digital (jak na razie jest emitowany z satelity Astra 3B - 23,5°E w ogóle FTA). W sieci kablowej UPC dołączy do pakietów Klasik, Komfort i Komplet.
 
Nieszyfrowany przekaz kanału WAR
Nieszyfrowany przekaz kanału WAR z 23,5°E

Parametry techniczne kanału WAR:
Astra 3B (23,5°E)
tp. 219 (12,070 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

ID: TV WAR
PID V: 4010 (MPEG-4/SD)
PID A: 4020 (cze)
PID PCR: 4010
SID: 13146
PID PMT: 4000
Provider: M7 Group
Kodowanie: brak

Źródło: satelitnatv.sk
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

900 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...

Transmiter HDMI LKV388N do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Urządzenie pozwala na przesłanie na odległość sygnału...

670 zł Więcej...
reklama