reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eurosport Gold z transmisjami NHL

dodano: 2017-10-03 17:25 | aktualizacja: 2017-10-05 06:01
autor: Janusz Sulisz | źródło: television-sport.com

Eurosport_Gold_RU_2_360px.jpg Rosyjscy widzowie zwrócili uwagę na fakt, że w programie Eurosport 1 i Eurosport 2 w tym i w przyszłym tygodniu nie ma żadnych transmisji z NHL. I faktycznie oba Eurosporty nie będą w Rosji nadawać relacji z hokejowych meczów NHL. Trafią one na Eurosport Gold.

Eurosport_Gold_RU_-zrzut_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku 2 października na Eurosport Playerze w Rosji zamiast zwykłego Eurosport 2 Russia oglądać można nowy kanał Eurosport Gold.

Program Eurosportu Gold jest identyczny jak rosyjskiego Eurosportu 2, ale w nocy z 4 na 5 października spodziewana jest pierwsza transmisja z NHL. Plan transmisji pozostaje mniej więcej taki sam jak rok temu: 10 meczów w tygodniu w sezonie regularnym. 

Niestety nie jest jasne, u których rosyjskich operatorów będzie dostępny Eurosport Gold. Na platformie NTV-Plus kontynuowana jest emisja Eurosport 2 Russia - bez spotkań NHL.

Nie jest jasne co jest powodem takiej zmiany w systemie dystrybucji NHL w Rosji. Być może „Media Alliance” (firma dystrybuująca kanały Discovery i Eurosport w Rosji) stara się „odzyskać” koszty zakupu praw do NHL, podnosząc cenę dla operatorów w Rosji i tworząc nowy kanał Eurosport Gold jako uzasadnienie tego działania.

W Polsce nie ma mowy o Eurosporcie Gold, bo transmisje NHL pokazuje TVP Sport.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD AX 410

Najtańszy dekoder cyfrowy HDTV marki Opticum do współpracy z kartami...

129 zł Więcej...

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1199 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Opticum Robust Triple

Pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single Triple dla odbioru trzech pozycji...

89 zł Więcej...
reklama