reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eurosport Gold z transmisjami NHL

dodano: 2017-10-03 17:25 | aktualizacja: 2017-10-05 06:01
autor: Janusz Sulisz | źródło: television-sport.com

Eurosport_Gold_RU_2_360px.jpg Rosyjscy widzowie zwrócili uwagę na fakt, że w programie Eurosport 1 i Eurosport 2 w tym i w przyszłym tygodniu nie ma żadnych transmisji z NHL. I faktycznie oba Eurosporty nie będą w Rosji nadawać relacji z hokejowych meczów NHL. Trafią one na Eurosport Gold.

Eurosport_Gold_RU_-zrzut_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku 2 października na Eurosport Playerze w Rosji zamiast zwykłego Eurosport 2 Russia oglądać można nowy kanał Eurosport Gold.

Program Eurosportu Gold jest identyczny jak rosyjskiego Eurosportu 2, ale w nocy z 4 na 5 października spodziewana jest pierwsza transmisja z NHL. Plan transmisji pozostaje mniej więcej taki sam jak rok temu: 10 meczów w tygodniu w sezonie regularnym. 

Niestety nie jest jasne, u których rosyjskich operatorów będzie dostępny Eurosport Gold. Na platformie NTV-Plus kontynuowana jest emisja Eurosport 2 Russia - bez spotkań NHL.

Nie jest jasne co jest powodem takiej zmiany w systemie dystrybucji NHL w Rosji. Być może „Media Alliance” (firma dystrybuująca kanały Discovery i Eurosport w Rosji) stara się „odzyskać” koszty zakupu praw do NHL, podnosząc cenę dla operatorów w Rosji i tworząc nowy kanał Eurosport Gold jako uzasadnienie tego działania.

W Polsce nie ma mowy o Eurosporcie Gold, bo transmisje NHL pokazuje TVP Sport.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe Evo

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub analogowego AV...

690 zł Więcej...

Kabel Corab RG6 FullCu 1m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Corab RG6...

4 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama