reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kopernikus stawia na CryptoGuard

dodano: 2017-10-04 03:17
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: CryptoGuard

Kopernikus Serbia Największy serbski operator kablowy Kopernikus cyfryzuje swoją sieć i uruchamia nową płatną ofertę. Do zabezpieczenia wybrano rozwiązanie CryptoGuard CAS.

CryptoGuard 10 lat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CryptoGuard, dostawca rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa dla cyfrowej telewizji na dowolnej platformie poinformował, że Kopernikus wybrał system dostępu warunkowego CryptoGuard Conditional Access System (CAS) by zabezpieczyć przychody z oferowanej zawartości.

Serbski operator kablowy obecnie pracuje nad cyfryzacją całej sieci i rozbudową oferty o nowe płatne usługi. Planowana finalizacja projektu jest zapowiadana do końca bieżącego roku.

Kopernikus postawił na rozwiązanie CryptoGuard CAS w zakresie zabezpieczania treści z uwagi na dobre warunki, wysoką jakość, elastyczność oraz wygodę od strony interfejsu użytkownika dla klienta przy pracy z systemem i realizacji integracji wszystkich niezbędnych funkcjonalności.

- powiedział Stevan Mićašević, dyrektor ds. technicznych operatora Kopernikus

Jesteśmy zadowoleni z możliwości współpracy z operatorem Kopernikus, co zarazem wzmacnia naszą obecność na Bałkanach. CryptoGuard CAS pozwala sieci Kopernikus zabezpieczyć przychody z dostarczanych treści oraz oferuje elastyczność, by poprawić wygodę dla widza. Skalowalne i przyszłościowe rozwiązanie stawia CryptoGuard CAS w roli efektywnego pod kątem kosztów na potrzeby rozwoju i wdrażania nowych usług wraz z rozwojem rynku.

- powiedział Krzysztof Wieczorek, dyrektor sprzedaży na obszarze Europy wschodniej i centralnej w CryptoGuard

Kopernikus jest najnowszą siecią, dołączającą do listy dużych operatorów, którzy wybrali CryptoGuard CAS do realizacji swoich potrzeb w zakresie zabezpieczania oferowanej treści. To pokazuje pozytywny odzew rynku na wysoce skalowalne, bogate w funkcje i efektywne kosztowo rozwiązanie CAS zarówno kartowe jak i bezkartowe dla dowolnej platformy - DVB, IPTV i OTT.

- dodał Kjell Carlswärd, dyrektor generalny CryptoGuard

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Antena COR-900 + Unicable II LNB

Antena 90 cm Corab COR-900 z konwerterem Unicable II (32...

329 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

199 zł Więcej...
reklama