reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Konrad Łaski rozstaje się z Grupą ZPR Media

dodano: 2017-10-04 18:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Grupa ZPR Media Konrad Łaski, wiceprezes zarządu IDMnet S.A. i dyrektor handlowy w spółce Time S.A., odchodzi z Grupy ZPR Media. Zarządzał sprzedażą reklam we wszystkich stacjach radiowych i kanałach telewizyjnych oraz nadzorował sprzedaż korporacyjną.

Grupa ZPR Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Ciągłe zmiany i nieustanne poszukiwanie nowych dróg rozwoju to nieodłączny składnik naszych czasów. Uznałem, że nadszedł dla mnie teraz odpowiedni moment, aby wprowadzić zmiany w swoim życiu zawodowym. Cieszę się, że miałem okazję pracować dla Grupy ZPR Media i mam satysfakcję, że pozostawiam efektywne i dobrze zorganizowane zespoły sprzedaży, które w pełni, a nawet z nadmiarem, realizowały plany wyznaczone przez firmę

- mówi Konrad Łaski.

 

- Dziękuję Konradowi Łaskiemu za owocną współpracę i za profesjonalizm. Przez osiem lat udało nam się zrealizować wiele odważnych projektów i osiągnąć wiele założonych celów. Jego doświadczenie i zaangażowanie było silnym wparciem dla funkcjonowania naszych projektów radiowych, telewizyjnych i crossmediowych. Życzę Konradowi sukcesów i powodzenia w realizacji dalszej kariery zawodowej

- mówi Zbigniew Benbenek, przewodniczący rad nadzorczych spółek Time S.A. i IDMnet S.A.

 
Konrad Łaski z Grupą ZPR Media związany był od stycznia 2010 roku. W latach 2002-2009 pracował w Grupie Radiowej Agora (GRA) na stanowisku dyrektora sprzedaży krajowej. Karierę zawodową rozpoczął w CR Media Consulting, skąd odszedł w 2002 roku ze stanowiska zastępcy dyrektora sprzedaży.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-100 HEVC COMBO DVB-S2/T2/C

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-100 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych...

1890 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

160 zł Więcej...
reklama