reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Konrad Łaski rozstaje się z Grupą ZPR Media

dodano: 2017-10-04 18:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Grupa ZPR Media Konrad Łaski, wiceprezes zarządu IDMnet S.A. i dyrektor handlowy w spółce Time S.A., odchodzi z Grupy ZPR Media. Zarządzał sprzedażą reklam we wszystkich stacjach radiowych i kanałach telewizyjnych oraz nadzorował sprzedaż korporacyjną.

Grupa ZPR Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Ciągłe zmiany i nieustanne poszukiwanie nowych dróg rozwoju to nieodłączny składnik naszych czasów. Uznałem, że nadszedł dla mnie teraz odpowiedni moment, aby wprowadzić zmiany w swoim życiu zawodowym. Cieszę się, że miałem okazję pracować dla Grupy ZPR Media i mam satysfakcję, że pozostawiam efektywne i dobrze zorganizowane zespoły sprzedaży, które w pełni, a nawet z nadmiarem, realizowały plany wyznaczone przez firmę

- mówi Konrad Łaski.

 

- Dziękuję Konradowi Łaskiemu za owocną współpracę i za profesjonalizm. Przez osiem lat udało nam się zrealizować wiele odważnych projektów i osiągnąć wiele założonych celów. Jego doświadczenie i zaangażowanie było silnym wparciem dla funkcjonowania naszych projektów radiowych, telewizyjnych i crossmediowych. Życzę Konradowi sukcesów i powodzenia w realizacji dalszej kariery zawodowej

- mówi Zbigniew Benbenek, przewodniczący rad nadzorczych spółek Time S.A. i IDMnet S.A.

 
Konrad Łaski z Grupą ZPR Media związany był od stycznia 2010 roku. W latach 2002-2009 pracował w Grupie Radiowej Agora (GRA) na stanowisku dyrektora sprzedaży krajowej. Karierę zawodową rozpoczął w CR Media Consulting, skąd odszedł w 2002 roku ze stanowiska zastępcy dyrektora sprzedaży.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena AX 1000+ Combo LTE ProLine dla MUX 8

Nowy model anteny dla naziemnej TV cyfrowej - szerokopasmowa antena...

89 zł Więcej...

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

18 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...
reklama