reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Popularne programy w nowej usłudze Trikolor TV

dodano: 2017-10-06 18:55
autor: RO | źródło: tele-satinfo.ru

Trikolor TV Rosyjski operator platformy satelitarnej Trikolor TV uruchomił testowo nowy nieliniowy serwis Łuczsze na TV (Lepsze na TV), który poprzez unikatowy mechanizm doboru systematyzuje i zapisuje treści telewizyjne, a następnie pozwala abonentowi oglądać popularne programy w dowolnym momencie.

Trikolor TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Łuczsze na TV to innowacyjny serwis, pozwalający klientom dobierać zapisane programy telewizyjne, sklasyfikowane według gatunku i tematyki. Po włączeniu usługi abonent widzi bloki tematyczne z programami zebranymi z kanałów znajdujących się w platformie Trikolor TV. Materiały wideo ułożone są w odwrotnym porządku chronologicznym: od niedawno wyemitowanych do późniejszych. Zapisy są przechowywane w odbiorniku (jeśli posiada wbudowaną pamięć) lub na zewnętrznym dysku twardym. Zawartość jest uzupełniana automatycznie, a funkcjonalność serwisu przewiduje możliwość usuwania zapisów, co pozwala abonentowi tworzyć własną bibliotekę ciekawych treści.

Do korzystania z usługi nie jest potrzebny dostęp do Internetu. Wystarczy, że abonent ma zainstalowaną najnowszą wersję oprogramowania.

Obecnie Łuczsze na TV jest oferowany testowo i bezpłatnie do opłacanego pakietu podstawowego. Zastępca dyrektora generalnego w Trikolor TV, Andriej Chołodnyj, wierzy, że serwis ma przed sobą ogromny potencjał zarówno do dalszego rozwoju, jak i rozbudowy funkcjonalności i monetyzacji.

Trikolor TV nadaje dla europejskiej części Rosji z satelitów Eutelsat 36B/36C (36°E), natomiast dla Syberii z Express-AT1 (56°E).

Źródło: tele-satinfo.ru
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

900 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...

Transmiter HDMI LKV388N do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Urządzenie pozwala na przesłanie na odległość sygnału...

670 zł Więcej...
reklama