reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SGT uruchamia Jambox Mobile

dodano: 2017-10-07 12:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: SGT

Jambox Mobile Firma SGT S.A., działająca na rynku usług telewizyjnych oferowanych operatorom ISP w Polsce, poszerza ofertę dla swoich partnerów o telefonię komórkową i internet LTE. Jak czytamy w komunikacie, Jambox Mobile to rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisja danych z każdego miejsca na świecie. Usługa działa na sieci komórkowej Plus, której operatorem jest Polkomtel (Cyfrowy Polsat).

Jambox


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jambox Mobile to usługa realizowana w modelu MVNO, opierająca się na sieci Plus. Obejmuje usługi głosowe, SMS, MMS i transmisję danych. - Atrakcyjne plany taryfowe zostały dostosowane do potrzeb wymagających abonentów. Oferta obejmuje zarówno pełne pakiety usług, jak i samodzielne pakiety transmisji danych - czytamy w komunikacie.
 
Według SGT, dla operatora ISP usługa Jambox Mobile to możliwość poszerzenia swojej oferty o dodatkowy zestaw produktów, oferowania ciekawych pakietów wielousługowych, brak dodatkowych inwestycji i wsparcie sprawdzonego partnera biznesowego. Dzięki nowej usłudze abonent może otrzymać z kolei w pakiecie Internet światłowodowy, telewizję Jambox, telefonię komórkową i internet LTE z rozliczeniem na jednym rachunku.
 

- SGT S.A. funkcjonuje na rynku telekomunikacyjnym od 10 lat. Usługę telewizyjną Jambox wdrożyliśmy już u blisko 250 operatorów ISP. Stale poszerzamy i uatrakcyjniamy swoją ofertę, współpracując z najbardziej doświadczonymi podmiotami. Cieszymy się, iż w przypadku Jambox Mobile naszym partnerem została firma Polkomtel, ponieważ mamy w ten sposób pewność stabilnego działania usługi, ale i atrakcyjności oferty dla naszych klientów

- mówi Arkadiusz Kudela, dyrektor do spraw rozwoju w SGT S.A.

 
Usługa Jambox Mobile wystartuje w październiku br.
 
SGT uruchamia usługi mobilne pod marką Jambox Mobile, foto: SGT
SGT uruchamia usługi mobilne pod marką Jambox Mobile, foto: SGT

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena szerokopasmowa dookólna KORONA

Radiowo-telewizyjna antena szerokopasmowa o dookólnej charakterystyce na samochód z mocnym...

89 zł Więcej...

nSplitter Pro 1x2 MK-II QS

nSplitter Pro 1x2 MK-II QS to rozdzielacz sygnału HDMI umożliwiający...

319 zł Więcej...

Bezprzewodowy przedłużacz pilota Lenkeng LKV388IR

Bezprzewodowy przedłużacz zdalnego sterowania pilotów. Umożliwia obsługę wielu urządzeń w...

190 zł Więcej...
reklama