reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Roskomnadzor chce zamknąć CNN w Rosji

dodano: 2017-10-08 09:40
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

CNN Nad amerykańską stacją informacyjną CNN wisi groźba przerwania retransmisji przez wszystkich operatorów w Rosji, jeżeli nadawca do 11 października br. nie wyeliminuje naruszeń ujawnionych przez tamtejszy organ nadzorujący media Roskomnadzor. Oświadczenie wydał zastępca szefa służby federalnej Wadim Subbotin.

CNN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według informacji branżowego serwisu Tele-Sputnik, chodzi o przestarzałe dane wyjściowe i numer licencji na matrycy informacyjnej kanału, które zgodnie z rosyjskim prawodawstwem, powinny być aktualne i okresowo wyświetlane na pasku informacyjnym podczas emisji kanału. Roskomandzor analizuje dostarczone przez nadawcę dokumenty. Dokładne informacje w tej sprawie mają być znane najwcześniej 11 października br..

Kontrola służby federalnej, podczas której ujawniono pewne nieścisłości, została przeprowadzona w stosunku do firmy Terner Informacionnyje Programmy i Stil Żizni. Firma ta działa w Rosji na podstawie świadectwa rejestracji środka masowego przekazu i uniwersalnej licencji nadawczej dla kanału CNN International. Rosyjskim dystrybutorem jest firma Media Alliance.

 

Źródło: telesputnik.ru
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1490 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 65 cm

stalowa antena 65 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

139 zł Więcej...

Moduł Viaccess + karta BIS TV Panorama 1 rok

Moduł Viaccess 5.0 + karta w Viaccess z rocznym abonamentem...

700 zł Więcej...
reklama