reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV liderem września w grupie komercyjnej

dodano: 2017-10-09 01:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TTV Jak poinformował nadawca, „Królowe życia”, „Dżentelmeni i wieśniacy” i „Gogglebox. Przed telewizorem” to wrześniowe przeboje telewizji TTV. A jak wyglądały wyniki oglądalności tej stacji we wrześniu br.?

TTV Michel Moran, Karolina Gilon, Jan Pirowski, Rafał Betlejewski, Dorota Wellman, Przemysław Kossakowski, Dominik Strzelec i Paulina Marciniak


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, telewizja TTV we wrześniu br. awansowała na pierwsze miejsce w grupie komercyjnej (16-49) wśród kanałów tematycznych. Udział stacji w porównaniu do września 2016 roku wzrósł o 25,76 proc. i wyniósł 2,49 proc. - To kolejny rekordowy miesiąc dla TTV umacniający zdecydowanie rosnący trend stacji - czytamy w komunikacie. Od marca 2017 roku miesięczny wynik stacji utrzymuje się powyżej 2 proc.

TTV stale ugruntowuje swoje miejsce w czołówce najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w Polsce. Wrześniowe wyniki w grupie 4+ zwiększyły się o 14,20 proc. osiągając 1,85 proc. (dane za TVN) (więcej tutaj).

Hitami września br. w TTV były takie programy jak „Królowe życia” (więcej tutaj), „Dżentelmeni i wieśniacy” (więcej tutaj) i „Gogglebox. Przed telewizorem” (więcej tutaj).
 
Inga w programie „Królowe życia”, foto: TVN
Inga w programie „Królowe życia”, foto: TVN

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 65 cm z przyssawką

stalowa antena 65 cm przenośna na przyssawkę.

139 zł Więcej...
reklama