reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV liderem września w grupie komercyjnej

dodano: 2017-10-09 01:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TTV Jak poinformował nadawca, „Królowe życia”, „Dżentelmeni i wieśniacy” i „Gogglebox. Przed telewizorem” to wrześniowe przeboje telewizji TTV. A jak wyglądały wyniki oglądalności tej stacji we wrześniu br.?

TTV Michel Moran, Karolina Gilon, Jan Pirowski, Rafał Betlejewski, Dorota Wellman, Przemysław Kossakowski, Dominik Strzelec i Paulina Marciniak


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, telewizja TTV we wrześniu br. awansowała na pierwsze miejsce w grupie komercyjnej (16-49) wśród kanałów tematycznych. Udział stacji w porównaniu do września 2016 roku wzrósł o 25,76 proc. i wyniósł 2,49 proc. - To kolejny rekordowy miesiąc dla TTV umacniający zdecydowanie rosnący trend stacji - czytamy w komunikacie. Od marca 2017 roku miesięczny wynik stacji utrzymuje się powyżej 2 proc.

TTV stale ugruntowuje swoje miejsce w czołówce najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w Polsce. Wrześniowe wyniki w grupie 4+ zwiększyły się o 14,20 proc. osiągając 1,85 proc. (dane za TVN) (więcej tutaj).

Hitami września br. w TTV były takie programy jak „Królowe życia” (więcej tutaj), „Dżentelmeni i wieśniacy” (więcej tutaj) i „Gogglebox. Przed telewizorem” (więcej tutaj).
 
Inga w programie „Królowe życia”, foto: TVN
Inga w programie „Królowe życia”, foto: TVN

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1590 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO 4K + dysk 1TB

Vu+ SOLO 4K - najnowszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

1850 zł Więcej...

"SAT Kurier" abonament za 2018 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2018. Pierwsze wydanie na...

55 zł Więcej...
reklama