reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Da Vinci Learning na 2 lata w ofercie nc+

dodano: 2017-10-09 12:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: Da Vinci Learning

Da Vinci Learning Kanał telewizyjny Da Vinci Learning przedłużył umowę dystrybucyjną z platformą nc+ i pozostanie w jej ofercie do 31 grudnia 2019 roku. W ramach osiągniętego porozumienia platforma nc+ będzie oferowało swoim abonentom tak kanał Da Vinci Learning, jak i kolekcję programów w ramach oferty sVOD.

Da Vinci Learning


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Cieszę się bardzo z przedłużenia umowy z nc+. To jeden z naszych głównych i najważniejszych partnerów na polskim rynku. Mam nadzieję, że zmiany, które wprowadzamy w naszym kanale spowodują, że stanie się on stałym elementem oferty platformy nc+ i jednym z ulubionych kanałów jej abonentów - powiedział Grzegorz Płaza, kierujący działaniami Da Vinci Learning w Polsce.

Kanał Da Vinci Learning pozostanie dostępny dla abonentów pakietu Comfort+, z oferty sVOD będą mogli bezpłatnie skorzystać abonenci pakietów VIP+MAX. Pozostali abonenci nc+ mogą wykupić opcję dodatkową dostępu do oferty sVOD Da Vinci Learning Extra w cenie 5 zł miesięcznie.

Da Vinci Learning stanowi doskonałe uzupełnienie naszej oferty kierowanej dla dzieci i rodzin. Cenimy elementy edukacyjne, które stanowią o unikalnym charakterze tego kanału - powiedziała Anna Limach-Uryn, dyrektor działu programowego platformy nc+.

Kanał pozostanie dostępny na pozycji 104 dekoderów platformy nc+.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

319 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO SE V.2 (wersja single)

SOLO SE - Version 2 znanego tunera Solo SE firmy...

590 zł Więcej...
reklama