reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Międzynarodowa wersja Dziki TV od 1.11

dodano: 2017-10-11 18:03
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Dikij International Rosyjska firma Dikoje Telewidenije, oprócz kanałów Dikij, Dikaja Ochota HD i Dikaja Rybałka HD, uruchomi też międzynarodową wersję Dikij International. O takich planach poinformował podczas prezentacji kanału Dikij producent generalny Konstantin Zacharow.

Dikij


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przedstawiciel nowej firmy nadawczej podał, że kanały Dikij i Dikij International będą zsynchronizowane. Oznacza to, że widzowie międzynarodowej wersji zobaczą wszystkie premiery i nowości z własnej produkcji, co widzowie głównego kanału w Rosji. Kanał dla zagranicy będzie emitować treści, na które firma ma prawa światowe. Stosunek rosyjskich i zagranicznych programów wyniesie 90 na 10, a w głównym kanale – 75 na 25. Wynika to z wymagań ustawodawstwa Federacji Rosyjskiej, jeśli chodzi o rodzimą wersję.

Dikij International ma nadawać na całym świecie. Rozpowszechnianie będzie realizowane z centralnego punktu dystrybucyjnego MMTS-9 w Moskwie. Kanał będzie przeznaczony dla rosyjskojęzycznej widowni, mieszkającej za granicami Rosji. Stacja telewizyjna nie planuje nadawania w innych językach. Obecnie prowadzi negocjacje z zagranicznymi operatorami.

Początek emisji Dikij International planowany jest na 1 listopada 2017 roku. W tym samym dniu wystartują też kanały Dikaja Ochota HD i Dikaja Rybałka HD. Przypomnijmy, że od 1 października jest nadawany kanał Dikij. Odbiór jest możliwy przez abonentów platformy satelitarnej Telekarta z satelity Horizons 2 (85°E).

 

Źródło: telesputnik.ru
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1490 zł Więcej...

Miernik Megasat HD3 Compact dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem CNR,...

429 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...
reklama