reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky UK i DE obchodzi Halloween

dodano: 2017-10-11 18:02
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: telesatellite.com/sky.de

Sky UK Operator Sky w Wielkiej Brytanii i w Niemczech zapowiada i promuje specjalny kanał, który abonenci będą mogli oglądać z okazji Halloween. W Wielkiej Brytanii stacja będzie emitowana pomiędzy 23, a 31 października, w Niemczech będzie dostępna o 1 dzień dłużej do 1 listopada.

Sky Cinema Halloween (DE)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Sky UK kanał znajdzie się na pozycji 303 w dekoderach, będzie oferowany dla klientów pakietu Sky Cinema bez dodatkowych kosztów. Wśród zapowiadanych produkcji są m.in. „Halloween”, „Dziecko Rosemary”, „Milczenie Owiec”, „Carrie” na bazie pomysłu Stephena Kinga oraz „Coś”, co akurat zbiega się z 35-leciem od wprowadzenia tego dzieła Johna Carpentera do kin.

W Niemczech Sky zapowiada emisję 69 filmów dla fanów thrillerów i horrorów. Zapowiadane są m.in.: „Nie oddychaj”, „Niebezpieczni intruzi”, „Frankenstein”, „Split”, czy premiera telewizyjna dreszczowca „Osaczona” z Naomi Watts.

Niewykluczone, że kanał pokaże się także we włoskim Sky - był obecny rok temu, ale w momencie publikacji ramówka Sky Cinema jeszcze tego nie uwzględniała.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2550 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88 HEVC HD Multistream

Debiutujący na rynku cyfrowy satelitarny odbiornik HD o wyjątkowo małych...

349 zł Więcej...

"SAT Kurier" abonament za 2018 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2018. Pierwsze wydanie na...

55 zł Więcej...
reklama