reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Słodka zemsta Doroty

dodano: 2017-10-12 00:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Przyjaciółki” Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer W czwartek, 12 października br. o godzinie 21:10 w telewizji Polsat, a w kolejnych dniach w kanałach Polsat 1 i Polsat 2, wyemitowany zostanie szósty odcinek dziesiątego sezonu serialu obyczajowego „Przyjaciółki”. Wcześniejsze serie tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Super Polsat, Polsat Romans i Polsat Film. A co wydarzy się w premierowym odcinku tego serialu?

Polsat „Przyjaciółki” Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zemsta, miłość, niespodziewana ciąża i powrót do pracy

Patrycja (w tej roli Joanna Liszowska) opowiada przyjaciółkom o zaręczynach i rezygnacji z pracy. Zuzanna (Anita Sokołowska, „The Brain. Genialny umysł” w kanałach Polsat, Super Polsat i Polsat Play - więcej tutaj, „Na dobre i na złe” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) i Ina (Małgorzata Socha) sceptycznie podchodzą do jej decyzji. Patrycja jest jednak ślepo zapatrzona w Wiktora (Paweł Deląg). Dorota (Agnieszka Sienkiewicz, „The Brain. Genialny umysł”) wyczyściła konta bankowe Łukasza (Mikołaj Krawczyk, „Pierwsza miłość” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Polsat Romans i ATM Rozrywka TV - więcej tutaj, „Barwy szczęścia” w TVP2, TVP Polonia i TVP HD - więcej tutaj) i pozrywała lokaty, zostawiając go bez środków do życia. Łukasz chce wystąpić o rozwód z orzeczeniem o winie Doroty. Julia (Nicole Bogdanowicz) mówi Annie (Magdalena Stużyńska-Brauer, „Rodzinka.pl” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) i Pawłowi (Bartłomiej Kasprzykowski, „Twoja twarz brzmi znajomo” w kanałach Polsat i Super Polsat - więcej tutaj), że jest w ciąży.

Słodka zemsta Doroty!

Dorota est kobietą, której się nie zdradza. Odkryła romans męża i co dalej? Gwarantujemy, że Łukasz (Mikołaj Krawczyk) będzie cierpiał mocno, dotkliwie i do końca życia. Dorota opracowała plan zemsty na niewiernym mężu. Na początek wysyła do banku anonimowego e-maila, który rozpętał „burzę” wśród pracowników Łukasza - wszyscy dowiedzieli się, że ma romans z Matyldą (Katarzyna Glinka, „Barwy szczęścia”).

Jak jeszcze Dorota zemści się na Łukaszu? W szóstym odcinku dziesiątego sezonu Dorota spotyka się z Łukaszem. Wcześniej wyczyściła jego konta bankowe i pozrywała lokaty zostawiając męża bez środków do życia. Za pieniądze, które zabrała Łukaszowi kupiła sobie mały prezent - nowy luksusowy samochód.

Co jeszcze wydarzy się w tym odcinku? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Agnieszka Sienkiewicz i samochód Audi w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Agnieszka Sienkiewicz i samochód Audi w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Nicole Bogdanowicz w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Nicole Bogdanowicz w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer, Małgorzata Socha i Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer, Małgorzata Socha i Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski


„Przyjaciółki” - sezon 10., emisja w czwartki o 21:10 w telewizji Polsat (Polsat HD). Serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów Polsat 1 i Polsat 2 (Polsat 2 HD). Wcześniejsze sezony tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Super Polsat (Super Polsat HD), Polsat Romans i Polsat Film (Polsat Film HD).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR Unicable AnkaSat ANK 3 Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy marki AnkaSat...

149 zł Więcej...

Stojak alu balkonowy AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak balkonowy 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Heavy Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

59 zł Więcej...
reklama