reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Królestwo zwierząt” od 16.10 w TNT

dodano: 2017-10-12 07:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner

TNT „Królestwo zwierząt” Od poniedziałku, 16 października br. TNT rozpocznie premierową emisję serialu „Królestwo zwierząt” („Animal Kingdom”). Nowa produkcja TNT opowiada historię siedemnastoletniego chłopaka o imieniu Joshua, który po śmierci matki trafia pod opiekę krewnych w południowej Kalifornii. Szybko okazuje się, że rodzina, z którą do tej pory nie miał kontaktu, prowadzi szemrane interesy, nie zawsze zgodnie z prawem.

TNT „Królestwo zwierząt”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Siedemnastoletni Joshua Cody traci matkę, która umiera po przedawkowaniu heroiny. Chłopak trafia do południowej Kalifornii pod opiekę swojej babci i jej synów. Na miejscu szybko dostrzega, że nowi krewni utrzymują się prowadząc podejrzane interesy, a zdobyte w ten sposób pieniądze przeznaczają głównie na rozrywkę. Na czele rodziny stoją Janine Cody „Smurf” (w tej roli Ellen Barkin) - pewna siebie kobieta, która nie akceptuje sprzeciwów, oraz faworyzowany przez nią syn Buz.

Pierwszy sezon serialu stworzonego przez Jonathana Lisco składa się z dziesięciu odcinków. W obsadzie, poza Ellen Barkin, znaleźli się również Scott Speedman, Ben Robson, Shawn Hatosy, Jake Weary, Finn Cole, Molly Gordon i Daniella Alonso. Serial powstał w oparciu o film o tym samym tytule, wyreżyserowany przez Davida Michôda (więcej tutaj).
 
Finn Cole, Scott Speedman, Ellen Barkin, Shawn Hatosy, Jake Weary i Ben Robson w serialu „Królestwo zwierząt”, foto: Time Warner
Finn Cole, Scott Speedman, Ellen Barkin, Shawn Hatosy, Jake Weary i Ben Robson w serialu „Królestwo zwierząt”, foto: Time Warner


„Królestwo zwierząt” - sezon 1., emisja w poniedziałki (od 16 października 2017 roku) o 21:00 (po dwa odcinki) w TNT (TNT HD).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1490 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 65 cm

stalowa antena 65 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

139 zł Więcej...

Moduł Viaccess + karta BIS TV Panorama 1 rok

Moduł Viaccess 5.0 + karta w Viaccess z rocznym abonamentem...

700 zł Więcej...
reklama