reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dorcel uruchamia usługi TV i VOD w Kanadzie

dodano: 2017-10-13 10:26
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: marketwired.com

Dorcel TV HD Znany producent treści erotycznych Marc Dorcel zawarł porozumienie z Vanessa Media z Quebecu na uruchomienie w Kanadzie kanału erotycznego premium jak i oferty wideo na żądanie (VOD) z materiałami po angielsku i francusku. Zbiega się to z premierą określanego mianem najbardziej spektakularnych filmów erotycznych, nakręconego w 4K UHD obrazu „Undercover”.

Vanessa Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak wyjaśnia Gregory Dorcel, dyrektor generalny Marc Dorcel, z oczywistych względów zbliżonej kultury i wartości rynku Quebecu i Kanady zawsze były dla Marc Dorcel bardzo ważnymi.
 

Cieszymy się z nawiązania współpracy z Anne-Marie Losique, która dzieli tą samą wrażliwość, co my i tą samą chęć oferowania erotyki najwyższej jakości. Naszą ambicją jest zaoferowanie wspólnie pod naszą marką q Quebecu i Kanadzie najlepszej rozrywki dla dorosłych.

- dodał Gregory Dorcel.

Marc Dorcel pozostaje liderem produkcji erotycznych, aktywnym w 56 krajach na całym świecie. Dzięki dobremu zrozumieniu potrzeb globalnego rynku Marc Dorcel świetnie radzi sobie jako nadawca trzech linearnych kanałów TV, ale także stron internetowych o tematyce erotycznej i usług wideo na żądanie (Dorcelvision).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1189 zł Więcej...

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...
reklama