Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z Multiligi Europy UEFA. Transmisje live z WTA World Tour Moskwa tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
19:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: OGC Nice – SS Lazio
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Lipiński
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Everton FC – Olympique Lyon
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki CANAL+ Sport 2
19:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: FK Vardar – Real Sociedad
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: TSG 1899 Hoffenheim – İstanbul Başakşehir
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Krzysztof Przytuła CANAL+ Now
19:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Multiliga
Komentarz: Mariusz Wróblewski
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Multiliga
Komentarz: Robert Skrzyński Eleven Sports
15:30 Tenis: ATP World Tour, Moskwa: 2. runda
19:00 Tenis: ATP World Tour, Moskwa: 2. runda
02:30 (cz/pt) Futbol amerykański: Liga NFL: Oakland Riders – Kansas City Chiefs Eurosport 1
14:00 Snooker: English Open:
Dzień 3
17:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: FK Astana – Maccabi Tel Awiw
19:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: FK Crvena Zvezda – Arsenal FC
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Villarreal CF – Slavia Praga
23:00 Snooker: English Open: Dzień 3 Eurosport 2
19:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy, Berlin: Zawody
nSport+
19:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Östersunds FK – Athletic Club
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Atalanta BC – Apollon Limassol FC
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda Polsat Sport Extra
20:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: Real Madryt – CSKA Moskwa
01:00 (cz/pt) Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Australii: 1. sesja treningowa
02:00 (cz/pt) Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Australii: 1. sesja treningowa
03:00 (cz/pt) Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Australii: 1. sesja treningowa Sportklub
19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: Frisch Auf Göppingen – HSG Wetzlar
TVP Sport
11:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa: 1/4 finału
13:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa: 1/4 finału
15:30 Tenis: WTA World Tour, Moskwa: 1/4 finału
19:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Olympique Marsylia – Vitória Setúbal
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: AC Milan – AEK Ateny
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.