reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viasat Ukraine dołączył erotyczny Penthouse

dodano: 2017-10-21 19:17 | aktualizacja: 2017-10-21 22:58
autor: RO | źródło: telesat-news.net/satkurier.pl

Erotica TV Abonenci kanałów erotycznych ukraińskiej platformy satelitarnej Viasat Ukraine nie musieli długo czekać na włączenie nowej stacji w zastępstwie Erotica TV, który został usunięty z oferty. Nadawca Erotica TV wprowadził mocniejsze treści, których nie dopuszcza ukraińskie ustawodawstwo (więcej szczegółów). W zastępstwie jest nadawany teraz kanał Penthouse.

Penthouse


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Penthouse pojawił się w jakości SD na pozycji programowej Erotica TV z częstotliwości 12,207 GHz, pol. V (SR: 30000, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK) na satelicie Astra 4A (4,8°E). Przekaz jest prowadzony w godzinach nocnych. Szyfrowanie odbywa się w systemach VideoGuard i Verimatrix.

Operator ukraińskiej platformy umożliwia sprzedaż kanałów erotycznych w formie opcji dodatkowej "Dorosły" w cenie 39 hrywien miesięcznie. Pakiet zawiera jeszcze Erox HD i Playboy TV.

Penthouse jest znany klientom holenderskiej platformy Joyne i niemieckiej oferty kablowej KabelKiosk z pozycji 9°E, francuskich CanalSat i Orange z pozycji 19,2°E, holenderskiej Canal Digitaal i słowackiej SkyLink z pozycji 23,5°E.

Choć w innych platformach satelitarnych Penthouse nadaje w rozszerzonej wersji i w postaci dwóch oddzielnych kanałów HD, to na Ukrainie musi ograniczać przekaz do godzin 24:00-4:00. Jest to podyktowane ukraińskim ustawodawstwem.

Źródło: telesat-news.net
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Gniazdo końcowe Signal RTV-SAT

Gniazdo końcowe Signal RTV-SAT

25 zł Więcej...

Konwerter Single Opticum Robust

Bardzo tani pojedynczy konwerter Universal Single firmy Opticum Robust. Niski...

13 zł Więcej...

Karta USB WiFi Vu+ 300Mbps

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

89 zł Więcej...
reklama