reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

QVC uruchomi wersję UHD na 19,2°E

dodano: 2017-10-24 10:35
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SES

QVC UK Niemiecki kanał telezakupowy QVC doczeka się swojej wersji UHD. Będzie to już siódmy w Niemczech kanał nadawany w ultrawysokiej rozdzielczości. QVC UHD wystartuje na pozycji orbitalnej 19,2°E, gdzie dostępne są już wersje SD i HD tej stacji.

QVC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
QVC, w ramach dziesięcioletniej z operatorem SES, wykorzysta na potrzeby emisji w 4K dodatkową pojemność satelitarną, a także skorzysta z usług spółki zależnej SES MX1, która zapewni mu kompresję do formatu HEVC oraz uplink sygnału na satelitę. Ponadto QVC przedłużył umowę na dystrybucję kanałów SD i HD.
 

- Chcemy zaoferować naszym klientom możliwie najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów za pośrednictwem różnych kanałów sprzedaży. Naszym celem jest, aby widzowie odbierali nasze kanały telewizyjne w jak najlepszej jakości obrazu - a emisja w Ultra HD jest tego potwierdzeniem - powiedział Mathias Bork, dyrektor generalny QVC Deutschland.

Kanał telezakupowy QVC wystartował 1 grudnia 1996 roku. Swoje wersje posiada także na innych rynkach, np. w Wielkiej Brytanii, Włoszech i Francji.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Bezprzewodowy przedłużacz pilota Lenkeng LKV388IR

Bezprzewodowy przedłużacz zdalnego sterowania pilotów. Umożliwia obsługę wielu urządzeń w...

190 zł Więcej...

Kabel Corab RG6 FullCu 1m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Corab RG6...

4 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...
reklama