reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

16 tys. GBP za nielegalny streaming Sky Sports

dodano: 2017-10-26 14:12 | aktualizacja: 2017-10-26 14:41
autor: HacKing | źródło: FACT

Sky Sports 23 października br. zapadł wyrok w sprawie klienta Sky podejrzanego o nielegalny streaming treści Sky Sports. Mieszkaniec Bristolu został obciążony kosztami sądowymi w wysokości ponad 16 tys. funtów, a także został zobowiązany do ujawnienia szczegółów dotyczących pieniędzy, które zarobił, i osób, z którymi był w zmowie. Poza wspomnianymi kosztami sądowymi, będzie musiał pokryć szkody finansowe wyrządzone operatorowi platformy Sky.

Sky Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- To jest ostatnia akcja podjęta w ramach trwających walk przeciwko nielegalnemu piractwu cyfrowemu. Powinno być jasne dla każdego, kto myśli o piractwie lub oglądaniu pirackiego strumienia, że nie jest w szarej strefie i że jest to nielegalne - powiedział Kieron Sharp, prezes FACT.

W podobnej sprawie podejrzany przyznał się do winy, złożył Sky pisemne przeprosiny i wyraził zgodę na poniesienie kosztów sądowych w związku z udostępnieniem walki Anthony Joshua vs Wladimir Klitschko na Facebooku - ten strumień był oglądany przez około 600 tys. osób.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena COR-900 + Unicable II LNB

Antena 90 cm Corab COR-900 z konwerterem Unicable II (32...

329 zł Więcej...

Konwerter Single Opticum Robust

Bardzo tani pojedynczy konwerter Universal Single firmy Opticum Robust. Niski...

13 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

110 zł Więcej...
reklama