reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Bene Meritus” dla TVP Polonia

dodano: 2017-10-31 01:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP Polonia Stowarzyszenie Europejski Klub Biznesu Polska przyznało TVP Polonia nagrodę „Bene Meritus” („Dobrze zasłużony”) za „popularyzację polskiej gospodarki za granicą i niepowtarzalny dorobek w budowaniu dumy narodowej w Polonii świata”.

TVP Polonia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w komunikacie, laureatami „Bene Meritus” są osoby, instytucje oraz organizacje społeczne wyróżniające się szczególnymi osiągnięciami w reprezentowanej przez nie dziedzinie.

- Misją TVP Polonia jest tworzenie pozytywnego wizerunku Polski i Polaków, w tym prezentowanie sylwetek wybitnych przedstawicieli Polonii oraz ich wkładu w osiągnięcia światowe. Antena od lat z dumą wspiera medialnie przedsiębiorców i naukowców wchodzących na rynek zagraniczny, jak też upowszechnia wiedzę o prosperujących od lat polskich przedsiębiorstwach poza granicami kraju - informuje nadawca (więcej tutaj).

Uroczystość wręczenia nagród Europejskiego Klubu Biznesu Polska odbyła się w piątek, 28 października 2017 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Nagrodę odebrał Filip Frąckowiak, wicedyrektor TVP Polonia. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Stanisław Karczewski, marszałek Senatu RP, i Ryszard Czarnecki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego.
 
Filip Frąckowiak z nagrodą „Bene Meritus” i Andżelika Możdżanowska, foto: TVP
Filip Frąckowiak z nagrodą „Bene Meritus” i Andżelika Możdżanowska, foto: TVP
v
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Qviart Lunix3 4K UHD FBC

Qviart Lunix3 4K - odbiornik Ultra HD - gotowy do...

999 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X8

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

590 zł Więcej...

Kabel Megasat Quattro 90dB 10m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Chess...

70 zł Więcej...
reklama