reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Biełsat TV: Nowa oprawa graficzna na 10. urodziny [wideo]

dodano: 2017-10-31 10:23
autor: Anita Kaźmierska | źródło: belsat.eu

Biełsat TV 10 lat W tym roku Biełsat TV świętuje swoje 10-lecie. Oprócz nowych programów, filmów i seriali, w jubileuszowym sezonie przygotowano nową oprawę graficzną autorstwa Ludwika Berezowskiego. Tworzą ją europejskie gwiazdki i napis „10 lat wolności”.

Biełsat TV 10 lat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
O koncepcji nowej oprawy opowiada znany polsko-francuski grafik i projektant Ludwik Berezowski, który między innymi odświeżył logo Citroena oraz współpracował z Sotheby’s i Louis Vuitton.
 

– Oprawa graficzna zbudowana jest na koncepcji wolności, dlatego że od 10 lat Biełsat jest europejską telewizją nadawaną z Polski. Stąd 10 europejskich gwiazdek, które symbolizują 10 lat. By widz wiedział, że to kanał europejski, a jego programy mają niezależny punkt widzenia, co przeciwdziała propagandzie. W porównaniu z białoruskimi kanałami państwowymi Biełsat daje wybór – stwierdził Ludwik Berezowski.

10 lat temu, w czerwcu 2007 roku, jeszcze przed rozpoczęciem nadawania, Alaksandr Łukaszenka nazwał Biełsat „głupim, bezsensownym i nieprzyjaznym” projektem. Od 10 grudnia 2007 roku Białorusini mogą za pomocą satelity odbierać telewizję w swoim języku. - Wtedy też rozpoczęły się prześladowania dziennikarzy i autorów. Nie wpływa to jednak na naszą działalność. Rozwijamy się i tworzymy nowe projekty. Zostańcie z nami! - zachęca nadawca.

Jubileuszowa szata graficzna będzie używana do Bożego Narodzenia.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

950 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X8

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

590 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1490 zł Więcej...
reklama