reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraiński kanał Pro vse z nazwą 8 kanal

dodano: 2017-11-03 16:02 | aktualizacja: 2017-11-04 19:45
autor: RO | źródło: mediananny.com/satkurier.pl

Pro vse Na ostatnim posiedzeniu Narodowej Rady Ukrainy ds. telewizji i radia ujawniono szczegóły zbliżających się zmian w kanale Pro vse. Dostępna w przekazie niekodowanym (FTA) na satelicie Amos 7 (4°W) stacja telewizyjna przejdzie rebranding i zyska zupełnie nowy wygląd, koncepcję programową i markę. Jej nową nazwą będzie 8 kanal (Wosmij kanal).

Pro Vse Wosmij


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
We wrześniu br. nowym właścicielem Pro vse został Siergiej Fedorczenko, który zakupił udziały od charkowskiego biznesmena, posiadacza ukraińskiej grupy radiowej Andrieja Karpija za kwotę 50 tys. dolarów. Opłata licencyjna za rebranding ma wynieść 160 tys. hrywien, choć wcześniej mówiło się o sumie dwa razy mniejszej.

Szef Narodowej Rady Jurij Artiemienko tradycyjnie zadał pytanie nowemu właścicielowi, skąd wziął pieniądze na zakup aktywów. Fedorczenko odpowiedział, że środki pochodziły z jego innych biznesów. O zakupie przesądziła żona Natalia, która została producentem kanału.

Pro vse w nowej odsłonie ma prezentować własną produkcję i tworzyć nowe projekty. Codzienna ramówka zostanie podzielona na kilka bloków. Rankiem pojawi się pożyteczne i pozytywne show, a w ciągu dnia ciekawe i inspirujące treści dla kobiet. Wieczór ma być informacyjno-biznesowy. W weekendy stacja postawi na sport, kino i najlepsze widowiska. Wosmij kanal ma koncentrować się na widzach w wieku od 14 do 54 lat.

Wraz z przejęciem nastąpiła zmiana parametrów technicznych przekazu satelitarnego. Stacja opuściła satelitę Astra 4A (4,8°E) i przeszła na Amos 7 (4°W).

Parametry techniczne Pro VSE:
Amos 7 (4°W)
tp. – (12,410 GHz, pol. H, SR: 20833, FEC: 7/8; DVB-S/QPSK)

ID: Pro BCE
PID V: 4385 (MPEG-4/SD)
PID A: 4386 (ukr)
PID PCR: 4385
SID: 12
PID PMT: 4384
Provider: Ukrkosmos
Kodowanie: brak (FTA)

Źródło: mediananny.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 45cm

Aluminiowy stojak ścienny 45cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

63 zł Więcej...

Kabel Megasat Quattro 90dB 5m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Megasat...

35 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama