reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraiński kanał Pro vse z nazwą 8 kanal

dodano: 2017-11-03 16:02 | aktualizacja: 2017-11-04 19:45
autor: RO | źródło: mediananny.com/satkurier.pl

Pro vse Na ostatnim posiedzeniu Narodowej Rady Ukrainy ds. telewizji i radia ujawniono szczegóły zbliżających się zmian w kanale Pro vse. Dostępna w przekazie niekodowanym (FTA) na satelicie Amos 7 (4°W) stacja telewizyjna przejdzie rebranding i zyska zupełnie nowy wygląd, koncepcję programową i markę. Jej nową nazwą będzie 8 kanal (Wosmij kanal).

Pro Vse Wosmij


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
We wrześniu br. nowym właścicielem Pro vse został Siergiej Fedorczenko, który zakupił udziały od charkowskiego biznesmena, posiadacza ukraińskiej grupy radiowej Andrieja Karpija za kwotę 50 tys. dolarów. Opłata licencyjna za rebranding ma wynieść 160 tys. hrywien, choć wcześniej mówiło się o sumie dwa razy mniejszej.

Szef Narodowej Rady Jurij Artiemienko tradycyjnie zadał pytanie nowemu właścicielowi, skąd wziął pieniądze na zakup aktywów. Fedorczenko odpowiedział, że środki pochodziły z jego innych biznesów. O zakupie przesądziła żona Natalia, która została producentem kanału.

Pro vse w nowej odsłonie ma prezentować własną produkcję i tworzyć nowe projekty. Codzienna ramówka zostanie podzielona na kilka bloków. Rankiem pojawi się pożyteczne i pozytywne show, a w ciągu dnia ciekawe i inspirujące treści dla kobiet. Wieczór ma być informacyjno-biznesowy. W weekendy stacja postawi na sport, kino i najlepsze widowiska. Wosmij kanal ma koncentrować się na widzach w wieku od 14 do 54 lat.

Wraz z przejęciem nastąpiła zmiana parametrów technicznych przekazu satelitarnego. Stacja opuściła satelitę Astra 4A (4,8°E) i przeszła na Amos 7 (4°W).

Parametry techniczne Pro VSE:
Amos 7 (4°W)
tp. – (12,410 GHz, pol. H, SR: 20833, FEC: 7/8; DVB-S/QPSK)

ID: Pro BCE
PID V: 4385 (MPEG-4/SD)
PID A: 4386 (ukr)
PID PCR: 4385
SID: 12
PID PMT: 4384
Provider: Ukrkosmos
Kodowanie: brak (FTA)

Źródło: mediananny.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1590 zł Więcej...
reklama