reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Świąteczna oferta nc+ [wideo]

dodano: 2017-11-08 11:05
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+

Mikołaj nc+ Z okazji zbliżających się świąt platforma nc+ przygotowała specjalną promocję Extrakasa, w ramach której klienci zawierający lub przedłużający umowę na pakiety telewizyjne oraz zawierający umowy na internet i telefon mogą otrzymać od nc+ premię w wysokości nawet do 700 zł na przedpłaconej karcie płatniczej na dowolne zakupy (najwyższa premia przysługuje w przypadku zawarcia łącznie 3 umów na 24 miesiące).

oferta świąteczna nc+ święta Mikołaj 700 zł


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W zależności od wybranego pakietu TV, karta może zostać doładowana kwotą od 100 zł do 500 zł, a klienci którzy dodatkowo zawrą umowy na internet i telefon mogą otrzymać kolejne bonusy w postaci doładowania w wysokości 200 zł (100 zł od usługi). Przykładowo, kupując pakiet telewizji Extra+ (154 kanały, 79 w HD) z pakietem kanałów Canal+ oraz usługami nc+ Internet 35 lub 100 GB i nc+ Telefon, Klient może otrzymać na przedpłaconej karcie płatniczej łącznie 450 zł.

Wysokość doładowania karty płatniczej:

Warunkiem skorzystania z promocji Extrakasa przez klientów przedłużających umowy na usługi telewizyjne jest zmiana pakietu na wyższy lub utrzymanie tego samego pakietu (dotyczy ofert nieprzecenionych).
 

Promocja nie łączy się z ofertą „do 3 miesięcy gratis” oraz ofertą „wypróbuj nc+ bez opłat”. Środki na karcie można wykorzystać do 31 maja 2018 r., wyłącznie do transakcji bezgotówkowych, w tym transakcji online. Niewykorzystane środki pieniężne nie podlegają zwrotowi. Karta zostanie zasilona środkami pieniężnymi zgodnie z Regulaminem Sprzedaży Premiowej Extrakasa, po spełnieniu warunków w nim określonych.

Zgodnie z regulaminem użytkownika kart przedpłaconych Banku Polska Kasa Opieki S.A. dostępnym na stronie internetowej: www.pekao.com.pl wydawcą oraz właścicielem karty jest PKO S.A.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo X8

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

590 zł Więcej...

Transmiter HDMI LKV388M Matrix do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI typu Matrix. Urządzenie przesyła sygnał HDTV np....

820 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...
reklama